2737
2739
عنوان

اگه میخواین سینتون بزرگ شه

431 بازدید | 32 پست

به جای رازیانه و قرص و پماد و وکیوم و اینا قرص گل مغربی بخورین سر یه ماه سینه ها سفت و بزرگ میشه اگه میدونستم زودتر میگرفتم 🥴ولی قبلش با دکتر مشورت کنین 

واسه کوچیک کردنشم بپرس ممنون🙏🙏🙏

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تازه شم مدت دو‌ماه اثر قرص داره بعدش هرچی میخوری بزرگتر نمیشه

ی کم ورم میکنه که اصلا چیز خاصی نیس

این تجربه منه 

حالا شما چه تجربه ای دارین؟

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨
2738
تازه شم مدت دو‌ماه اثر قرص داره بعدش هرچی میخوری بزرگتر نمیشه ی کم ورم میکنه که اصلا چیز خاصی نیس ...

من که راضیم چون خیلی بزرگ دوس ندارم نسبت به بدنم که شکم ندارم خوبه تازه اگه چاق شم هم یکی دوسایز میاد روش

واسه کوچیک کردنشم بپرس ممنون🙏🙏🙏

جراحی لیفت انجام بده 

هیچی تاثیر نداره

البته شاید فکر میکنی خیلی بزرگه 

اگر در حدی هست به مهره گردنت فشار میاره جراحی لیفت انجام بده

واااای توروخدااگ میدونین بم بگین چیکارکنم واس بزرگی سینه...۲۱سالمه سایزم فک کنم۶۰_۶۵عه 

اعتمادبنفسموداغون کرده

بگین توروخدااا

خدایا من به دستات خیره شدم خودت معجزه کن...💕♥️
من که راضیم چون خیلی بزرگ دوس ندارم نسبت به بدنم که شکم ندارم خوبه تازه اگه چاق شم هم یکی دوسایز میا ...

اگر مدلی باشه بدنت که با چاق شدن سینه هات پرمیشه بله 

دو سایز میاد بالا

منم شکمم تخت هست اما پر شدن بدنم از پایین تنه بیشتره 

کلا باید ببینی تیپ چاقیت چطوریه

2706