2737
2739
بعد مرگ همونجایی هستیم که قبل تولد بودیم  من به چرخه طبیعت اعتقاد دارم

یعنی قبل تولد برزخ بودیم؟ 

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اعتقاد دارم  بابامم سکته کرده بودن وقتی حالشون خوب شد کله چیزایی ک اون دنیا دیدع بودنو تعری ...

چقدر خوب عزیزم ممنون که پست گذاشتی بعضیا ببینن اعتقاد پیدا کنن

از خانواده شما بودن ؟؟؟ یا تلوزیون ؟

عزیزم بعداز تحقیق بابد بگی اعتقاد داری یا نه گه تلوزیون رو باور نداری باید بری حضوری از چنین افرادی سوال کنی. بعدم مگه قران رو اعتقاد نداری گلم؟

#چیستان: آن چیست که سبز است درآسمان و زمین و دریا هست . در سیل و زلزله هست و قلدرهای جهان از آن میترسند؟ ✌️
2731
عزیزم بعداز تحقیق بابد بگی اعتقاد داری یا نه گه تلوزیون رو باور نداری باید بری حضوری از چنین افرادی ...

نه عزیزم 😂 ولش 

اگه #پرسپولیس آدم بودسفت بغلش میکردم و هیچوقت ازش جدا نمیشدم
2740

من مطمئن نیستم زیاد  ولی تجربه نزدیک به مرگ معاد و.. را ثابت نمیکنه چون تو همه ادیان هست و همشون تجربشون مربوط به دین خودشونه اگه اینجوری باشه پس دین برتری وجود نداره و با تعالیم اسلام مغایره 

من راهیِ توام 🧳 ای مقصد درست!
من مطمئن نیستم زیاد  ولی تجربه نزدیک به مرگ معاد و.. را ثابت نمیکنه چون تو همه ادیان هست و همشو ...

عجب

عزیزمن هرچیی اسلام گفته رو کسایی ک مردن و زنده شدن تعریف میکنن

اونوقت کی درست میگه؟

لایک نکن💙
😁فکر نمیکنم مطمعنم

😂😂😂 باشه 

اخه من اگه بگم ی چیزی اعتقاد دارم یا ن ک باز هزار نفر میریزن سرم و هزار تا حرف میزنن 

پس بهترع این بحث رو کش ندیم 

چون تنها دلیل جواب ندادنم ب سوال تو اینه ک حوصله بحث ندارم 😂🙌🏻

اگه #پرسپولیس آدم بودسفت بغلش میکردم و هیچوقت ازش جدا نمیشدم
2706