2737
2739
عنوان

دلم برای بابام میسوزه😭

347 بازدید | 6 پست

سلام

حالم خیلی بده 

من بچه کوچیک خانوادم. وضع مالی ما خیلی خوب بود. جز پولدار ترین های شهرمان بودیم. زندگی خوبی داشتیم

ی اتفاقاتی افتاد که الان فقیر شدیم. بی پول شدیم. نه عزت و احترام داریم نه پول. کلا آبرومون هم رفته. همش هم تقصیر اشتباهات بابامه

الانم بی قراره😔کلیییییییی مشکل داره. مالی جسمی روحی

خانوادمون انقدر متلاشی شده. انقدر دلم برای ۳ سال ۴ سال پیشمون تنگ شده.

از دست منم کاری بر نمیاد. پول ندارم. تنها کمکی که میتونم بکنم اینکه ۳ ساله ازشون پول نگرفتم کار کردم و خرج خودم و به زور در آوردم. نامزدم هم جهیزیه مون و میخره. 

خیلی ناراحتم. فقط گریه میکنم 

دیدن پیر شدن پدر و مادرم خیلی اذیتم میکنه 

از مرگ شون وحشت دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خدا انشالله کمکتون کنه

بابای منم وقتی من دبیرستانی بودم وضعش خیییلی خوب بود ولی اصلا عقل اقتصادی نداشت دو تا ملک درست و درمون بخره. ورشکست شد . البته با آبرو. صورتمون رو با سیلی سرخ میکردیم. یادم نمیره زمانی که سالهای دانشگاهم بود، توی دانشگاه شهید بهشتی که بالاشهر تهرانه و همه بچه پولدارن، من با لباسهای تکراری و ارزون و ساده میرفتم. غذامون عمدتا یتیمچه و کته با گوجه کبابی و اکثرا خوراک لوبیا و عدسی 

خیلی سخته آدم از بالا زمین بخوره. خیییییلی سخته. چند سال بعدش یه خونه قدیمی داغون توی گوچه دومتری خرید که آشپزخونش سقف تیر چوبی بود. یکبار پدرشوهرم اینا که فامیلمون بودن اومدن خونمون. سالها بعد که شوهرم خاستگارم بود هم بروز نداد. ولی دو سه سال بعد ازدواج چندین بار توی دعوا سرکوفت اون سقف تیرچوبی رو به من زد. خدا از پدرشوهرم نگذره که همچین چیزی رو به پسرش گفت

خدا رو شکر اون دوران گذشت و الان وضع مالیش خوبه

سنگ گران در دست ایام مغلوب آب نرم میگردد سرانجام