2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه جوش چرکیه فکر کنم پماد تتراسایکلین خوب باشه

منم یه جایی خوندم ولی مطمئن نیستم

رو یدونه جوشت امتحان کن اگه خوب بود بازم بزن گلی

برامم دعا کن🖤

برای موفق شدنم تو کنکورم و خانم معلم شدنم یه صلوات مهمونم کنین خانوم گلیا😌🧡🧸
2731
2738
تایم ندارم راه سری میخوام تا وقتم برسه

گیاهی اینا نه واقعا اثر نداره سریع دکتر دارو میده سریع خشک میشه بعدم گیریم کن عزیزم منم خیلی جوش جوشی بودم قبلا گیریم میکردم خودم

من یک ام اسی هستم و قراره مثل همه بخندم ، حرف بزنم ، به خاطر بسپرم ، بد‌و‌‌‌‌‌م بدوم..🕊
گیاهی اینا نه واقعا اثر نداره سریع دکتر دارو میده سریع خشک میشه بعدم گیریم کن عزیزم منم خیلی جوش جوش ...

امام رضا به زودی زود ببه حق بزرگی و جلالش نامه شفای شما را امضا کنه و خبرت سلامتیتون را به ما هم. بدید 

برای شفای شما 14 صلوات میفرستم شما هم بنده حقیرر را از دعای خیرتون فراموش نکنید🌹🌹🌹

امام رضا به زودی زود ببه حق بزرگی و جلالش نامه شفای شما را امضا کنه و خبرت سلامتیتون را به ما هم. بد ...

ای خدا قربونتون برم من که انقدر ماهین و مهربون♥️♥️♥️♥️♥️♥️چشم من جاش ۱۰۰ تا برای خوشحالی کسی که منو خوشحال کرد میفرستم♥️

من یک ام اسی هستم و قراره مثل همه بخندم ، حرف بزنم ، به خاطر بسپرم ، بد‌و‌‌‌‌‌م بدوم..🕊
امام رضا به زودی زود ببه حق بزرگی و جلالش نامه شفای شما را امضا کنه و خبرت سلامتیتون را به ما هم. بد ...

چشم حتما برام دعا کنید یه امتحان سخت دارم

قوربونتون برم♥️🥰