2733
2739
عنوان

چقدر بچه داري سخته😭😭😭😭

247 بازدید | 13 پست

از اول صبح تا اخر شب در اختيارشم ولي خانوم همش غر ميزنه گريه ميكنه 

خيلي بداخلاقه خيلي شيطونه 

با اسباب بازياش بازي نميكنه فقط دنبال چيزاي خطرناكه 

نه ماهشه انقدر سخته بزرگ تر شه سخت تر هم ميشه

براي شماهم انقدر سخت بود يا دختر من شلوغه و نگهداريش سخته؟

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١

پسرمن تقریبا ۱۰ ماهگی راه افتاد وای از فضولی و شیطنت کم نمیاره 

الانم ک ۱۷ماهشه هم چنان همونه ولی خب بهتر شده چون محیط دیگ کمتر براش خطرناکه

امروز بردمش حموم یه لحظه هم نشست انقدر بالا پایین پرید بچه ان دیگ‌ب نظرم‌ب مرور بهتر میشه اوضاع

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ای خدا نگو من همه دلخوشیم اینه ویارم خوب بشه زایمان کنم بعد با بچم وقت بگذرونم

زایمان ک کنی یه چند وقت از خستگی و کلافگی بهم میریزی طول میکشه اوکی شه شرایطت نترس 

من ۹ ماه بالا اوردم فقط منتظر زایمان بودم

ولی وقتی زایمان کردم از زور بی خوابی و .....مثل ادمی بودم ک افتاده تو چاه داره دستو پا میزنه 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2738

پسرمن یازده ماهشه اصلن نمیزاره پاشم کارامو بکنم همش از پاهام میگیره گریه میکنه باهیچیم بازی نمیکنه 

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil

این روزا زندگی من فلج شده دوقلو دوساله دارم یکیشون دائم گریه ولجبازی  خیلی فضولن.زن وشوهر واقعا خسته شدیم خونوادمم خسته کردن  پسرم الانم داره گریه میکنه خدایا خسته ام

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید

بچه منم ۱۰ماهشه هلاکم ازدستش روانیم کرده شباتاصبح شیرمیخوره آرزومه یک شب راحت بخوابم

ولی بازم خداروشکرهمین که بچم سالمه هزارمرتبه شکر

کاربری چارممه😢     ❤😍مامان سه تاوروجکم😍❤     من میمیرم برای این سه تافرشته    خداجون تقدیربچه های قشنگموزیبابنویس