2737
2739

هر روز صبح دوش می گیرم

موهای شانه زده و مرتب

لباس های تمیز

از آبرسان و مرطوب کننده و ... هم استفاده می کنم

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
چیکارا میکنی میشه دقیق توضیح بدی

لباسهای تو خونم از بیرون بهتره همیشه 

هرروز حمام وموهای مرتب

سعی میکنم همیشه تو خونه عطر بزنم 

خلاصه تو خونه کلی جیگرم برای خودم😁

کسی که بهشت رابرزمین نیافته است،آن را درآسمان نیزنخواهدیافت،خانه ی خدا نزدیک ماست وتنهااثاث آن،عشق است بسترعشق به خدا خدمت به مخلوقش هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همچی قرمز😂لباس کش مو میکاپ مشکی و قرمز البته مخصوص بعضی وقتاس کل روزای عادیو گودزیلام

آخی من ک روزای خاصم همینم ،دلم برا شوهرم میسوزه😂😂

هفت سال خواننده خاموش بودم،ولی بلاخره ب نی نی سایتیا پیوستم😁
2728

من هفته ای ۳بارحمام میکنم تابستون چون بیرون خونه نمیرم بدن همه چرب میشه و دراثرمحیط بوی بد میگیره سفیداب وکیسه دارم هرحموم میشورمش چون الودگی میگیره و از انگشت پام تا گردنم رو کیسه میکشم تمیز بعد با لیف یا اسفنج و یه صابون معمولی چربی بدنم رو کامل میبرم صابون صورتی عروس محشره بعد اومدم بیرون مام میزنم موهامو تو حوله نمیپیچم  راستی توحموم پنج دقیقه شامپوروسرم میمومه نرم کننده حتما میزنم بی تاثیرنیست موهام رو میبافم لباسامو با تناسب رنگ میپوشم مثلا شلوارآبی و پیرهن یاسی موهام رو قبل حموم روغن زیتون میزنم نرم میشه و موخوره نمیگیره موهام رو میبافم اسپری خوشبوکننده میزنم مرطوب کننده پوست رژلب تو خونه ابرو و سیبیل رو مرتب اصلاح میکنم بدن شیوشده خیلی موثره ناخنام رو زیرشون رو تمیزمیکنم کلا همینا

من هفته ای ۳بارحمام میکنم تابستون چون بیرون خونه نمیرم بدن همه چرب میشه و دراثرمحیط بوی بد میگیره سف ...

بسیار عالی ،حسودیم شد خخ

هفت سال خواننده خاموش بودم،ولی بلاخره ب نی نی سایتیا پیوستم😁
2738
چه آبرسانی؟خودتون خریدید یا دکترتجویزکرد

خودم 

آبرسان الارو 

مرطوب کننده qv

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

من اصلا به خودم نمیرسم خسته ام.هرروز حموم ولباس مناسب میپوشم ولی موهام فرهست داغونم هرروزم حموم هستم نمیشه سشوارکشید.هیکلم چاق شده .کلا زیبای بایدژنت باشه من که نداشتم

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید

من بقیه گفتن + لاک هر روز یه مدل و یه رنگ 😍😍😍

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2706