2733
2734
عنوان

صدایه همسایه بالایی😁

702 بازدید | 58 پست

آقا از اونجایی که دیوارا و سقفهای ساختمون ما از کاغذ درست شده من همه صداهای همسایه ها رو میشنوم خلاصه

اینا اتاق خوابشون بالای اتاق خواب منه  

و امشب خونه ی ما هیشکی نیست و سکوت مطلقه منم دراز کشیده بودم

که دیدم صدای خنده میاد و صدای ریسه رفتن دختره😍 

بعد هی میگفت علی نکن پهلوهام درد گرفت

شوهره هم همش میگفت قربون خنده هات برمو کلییییی قربون صدقه اش میرفت...

بعد اینا اصلا دعوا هم نکردن صداشون نمیاد خیلی آرومن شوهره هم خیلی خوشتیپ و دختره هم ریزه میزه و نمکیه خلاصه

یه لحظه خیلی حس خوبی بهم دست داد

همش میام تو سایت میام یکی شوهرش زدتش یکی فلان

همش انرژیای بد

خواستم بگم یکی از این زندگی ها براتون آرزو می کنم 

اگه متاهلی برات آرامش و اگه مجردی برات یه شوهر درجه یک آرزو می کنم...از صمیم قلبم❤

چون همه لایق خوشبختی ان 

اگه شما هم زوج های خوب می شناسین بگین 

بیاین این تاپیکو یه تاپیک متفاوت کنیم❤   

باورت دارم،وقتی هیچکس باورت نداره!♡

#کمیاب_های_نی_نی_سایت

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انشاالله همه همچین حسیو تجربه کنن🤲🏻

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
2738

علی فقط قلقلک میداد🤔🥴

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
من عاشق دیدن زن و شوهرهایی هستم که روی موتور نشستن خانمه سرش را به سر شوهرش نزدیک و میخنده آقا هم ...

منممممممم 

اصلا عالیهههه

باورت دارم،وقتی هیچکس باورت نداره!♡

متنتو خوندم یاد خودم افتادم 🤕

ما یسال مستاجر برادرشوهرم اینا بودیم ،بعد یه شب ،من و همسرم داشتیم باهم بگو بخند و شوخی میکردیم ،خب طبیعیه که داشتیم میخندیدیم 

فرداش جاریم به همسرم گفته بود چخبرتونه دیشب خیلی صداتون میومد 😒😒😒

حرصش گرفته بود انتظار داشت دعوا کنیم باهم 😐

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
یکی جا نمااااااز منو بیاره این منحرفو بپیچم توش ببرمش بسیییییج

🤣

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2706