2733
2734
عنوان

آیا بقیه هم اینطورین؟

105 بازدید | 8 پست

من وقتی فکرم بهم میریزه دوست دارم الکی صحبت کنم برای فرار 😬😬 الآن تو کرونا هم بدتر شده 

خودمو گول میزنم بعد اعصابم خورد میشه از دسته خودم 🙁😑😞

شما چکار میکنین؟ 

من اونقدررررر میحرفم نامزدم میگه تو هر ثانیه ۲۰ جمله میگی دختر😅

از یه جایی بع بعد احساسات ته نشین میشود و لباس منطق به تن میکند! دیگه دوستت دارم های ادم ها را قاب نمیگیرد تا به دیوار قلبش بیاویزد ادم از یه جایی به بعد عشق را در اعماق فراموشی دفن میکند چون خسته تر از ان است که بارها شکست بخورد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب همیشه اینطوری هستین؟ 

اره همیشه وقتایی که عصبانی میشم اینجوری میشم

از یه جایی بع بعد احساسات ته نشین میشود و لباس منطق به تن میکند! دیگه دوستت دارم های ادم ها را قاب نمیگیرد تا به دیوار قلبش بیاویزد ادم از یه جایی به بعد عشق را در اعماق فراموشی دفن میکند چون خسته تر از ان است که بارها شکست بخورد
طبیعی هست پس خب راه حل چیه؟ 

هیچی اونقدر حرف میزنم تا اروم شم 

2738
خب وقتی کسی پیدا نمیشه، می میری مثله الآن من  و بعدا هم ازین که چرا وقتمو تلف کردم ناراحت میشم ...

اره ولی من همیشه پیش نامزد بیچارم غر میزنم اونم عادتمو میدونه هیچی نمیگه