2733
2739

من نماز نمیخونم ولی شدید ب خدا ایمان دارم 

و می‌دونم هرچی ب صلاحته آماده می‌کنه 

بعد چندسال یا چندماه یا چندروز صلاحشو میفهمی 

شده برام ک میگم

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

وانی قریب....اجیب دعوه الداعی اذا دعانی

{+✓مــیشه یه صــلوات برای ظهور امام زمان بفرستی؟😊🕊...من از،روح خدام بخاطر همـین...نبایدهـیچوقت ناامیدبشم...🌧مااشرف المخلوقات هسـتیم،پس توانایی انجام هرکاری را داریم،و...بیایید در حد همان اشرف المخلوقات رفتارکنیم.🪐🤗یه توحید برای قبول شدنم دوست خوب من...♥🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی یه چیزی بگو چرا ساکتی 

چی بگم قرانی که گذاشتم تو ک شو تلاش میکنم دیگه دستم بهش نمیرسه نمیتونم دست بهش بزنم هرموقعه میخوام برم بردارم بزارم سر جاش تو ذهنم میگه مجبوری دست بزنی به چیز دروغ به چیزی که نیست به چیزی که حتی برای یک اروزت هم جواب نداده

به چیزی که برای تو ارزوس برای دیگران خاطرس همینه که دست نمیتونم بزنم

چی بگم قرانی که گذاشتم تو ک شو تلاش میکنم دیگه دستم بهش نمیرسه نمیتونم دست بهش بزنم هرموقعه میخوام ب ...

اینا حرف شیطانه

{+✓مــیشه یه صــلوات برای ظهور امام زمان بفرستی؟😊🕊...من از،روح خدام بخاطر همـین...نبایدهـیچوقت ناامیدبشم...🌧مااشرف المخلوقات هسـتیم،پس توانایی انجام هرکاری را داریم،و...بیایید در حد همان اشرف المخلوقات رفتارکنیم.🪐🤗یه توحید برای قبول شدنم دوست خوب من...♥🌱
2728
یعنی چی؟

یعنی خدا تو قران میگه...ومن نزدیکم...اجابت میکنم کسی ک دعا کند مرا

من نماز خون خوبی نیستم اما در این حد بگم که نماز وظیفه ماست و نباید در قبالش چیزی بخوایم...نمیدونم شایدم درست نمیگم....ولی خب من یبار تو نماز دلم شکست و چند روز بعد خدا حاجتمو داد....یادش بخیر اون موقع ها که خیلی مومن بودم و دلم پاک به خیلی چیزا رسیدم اما چندسالیه دور شدم از خدا...از همون روزی که حاجتمو داد از خدا دور شدم.... جنبه نداشتم!

میشه لطفا برای اینکه بتونم مادر یه بچه سالم باشم ایت الکرسی برام بخونین و من مدیونتون بشم؟💙                   ☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃
2740

وانی اقرب الیکم من حبل الورید....ومن از رگ گردن ب شما نزدیکترم

نمازمم نمیتونم بخونم این تقصیر خودم چون یک کلماتی رو به اسم خدا چسبوندم گه خودم بشیمونم

در توبه همیشه بازه....

دعا بکن واگر اجابت نشد با خدا دعوا نکن...میانه ات با اوبه هم  نخورد..چون تو جاهلی واو عالم وخبیر

چی بگم قرانی که گذاشتم تو ک شو تلاش میکنم دیگه دستم بهش نمیرسه نمیتونم دست بهش بزنم هرموقعه میخوام ب ...

خودتو بزار جای خدا ،مثلا یکی وقتی به مشکل خورد بیاد سمتت و بعد به نتیجه نرسه ازت دور شه ،چه فکری میکنی ؟ میگی  این فقط منو برا نیازش میخواد وگرنه اگه منو برا خودم میخواست اگه بهش بها هم نمیدادم باز پام میموند

فقط خدا و دیگر هیچ ....
اخ باید یه چیزی بهم ثابت بشه که هس؟

برو تحقیق کن ، قران وبا معنیش بخون به جوابت میرسی 

مگه اونایی ک بهشون ثابت شده خدا هست هر کدوم حاجت روا شدن ؟

ن فقط رفتن دنبال حقایق و خدا هم راهنماییشون کرده 

فقط خدا و دیگر هیچ ....
2706