2737
2734
عنوان

من از برادرم متنفرم

318 بازدید | 32 پست

ازبس خودخواه و خود دوسته .۶ سال ازمن بزرگتره از بچگی خییلی اذیتم کرده ینی ما یه روز خوش باهم نداشتیم تو این خونه .به پدرومادر خییلی بی احترامی میکنه .فوشای بد میده .انقد تو خونه فوش داده که منم حس میکنم دارم بددهن میشم .۲۷ سالشه ولی هنوز از بابام پول میگیره .همشم پول میخواد هی اینو میخوام اونو میخوام .چیکار کنیم درست شه اخلاقش ؟دلم برا مامان بابام میسوزه به خصوص بابام .

🌝🌝❤❤😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مگه از جیب شما میره لطفا توی رابطه مادر فرزندی و پدرتون با پسرشون دخالت نکنید پدر مادر شما انسان بالغن خودشون میدونن چیکار کنن . درمورد بد دهنی هم درمان نداره بهتره شما اصن جوابشو ندید 

2731

فقطططط بدبخت زنشششش

همین

باز تو دو روز دیگ میری خونه خودت

وای زنش😑💔

بابا از نبودنت خستم،از اینکه هنوز هم به این فکر میکنم که کاش همش خواب بود،از اینکه چرا نمیتونم کنار بیام.بابا همه فک میکنن من کنار اومدم با جای خالیت اما هیچکس نمیدونه که چقد یواشکی اومدم پیشت،یواشکی برات اشک ریختم يواشکی آز درد نبودت رفتم زیر سِرُم،بابا وقتی نیستی دیگه خودم و واسه کی لوس کنم؟ آز کی کمک بخوام که با جون و دل برام انجام بده دلم تنگ شده بپرم بغلت ولی آخه چجوری...مرسی خدا از اینکه هستی،ولی در و رو به مردم ما بَستی،آتئیست میشم بفهمم توام با اینا هم دستی....از این به بعد بگید روزِ میگم شبِ....از این به بعد اگه خداهم باشید من یکی آتئیستم:)                                                    تو چشام نگا کن و دستت و بذار تو دستم،غم و رو سیاه کن و دستت و بذار تو دستم،اگه ابر بارون بشه بارونِ بی امون بشه،دل و سر پناه کن و دستت و بذار تو دستم     غزلشونم♡
عزیزم مگه از جیب شما میره لطفا توی رابطه مادر فرزندی و پدرتون با پسرشون دخالت نکنید پدر مادر شما انس ...

مگه میشه بگه به من چه پدرومادرشن مثلا ببینه دارن زجرمیکشن بگه به من چه عجب حرفی

زندگیه دیگه آدم میسازه تقدیرمیخنده
2738
عزیزم مگه از جیب شما میره لطفا توی رابطه مادر فرزندی و پدرتون با پسرشون دخالت نکنید پدر مادر شما انس ...

ی مقدار بهتر فک کنیم بهتر میشه ب نظرم

منظور استارتر اینه ک با این سن هنو مستقل نی از لحاظ مالی

و گر ن نمیگه چرا داره از بابام پول میگیره و حسادت کنه و...

بابا از نبودنت خستم،از اینکه هنوز هم به این فکر میکنم که کاش همش خواب بود،از اینکه چرا نمیتونم کنار بیام.بابا همه فک میکنن من کنار اومدم با جای خالیت اما هیچکس نمیدونه که چقد یواشکی اومدم پیشت،یواشکی برات اشک ریختم يواشکی آز درد نبودت رفتم زیر سِرُم،بابا وقتی نیستی دیگه خودم و واسه کی لوس کنم؟ آز کی کمک بخوام که با جون و دل برام انجام بده دلم تنگ شده بپرم بغلت ولی آخه چجوری...مرسی خدا از اینکه هستی،ولی در و رو به مردم ما بَستی،آتئیست میشم بفهمم توام با اینا هم دستی....از این به بعد بگید روزِ میگم شبِ....از این به بعد اگه خداهم باشید من یکی آتئیستم:)                                                    تو چشام نگا کن و دستت و بذار تو دستم،غم و رو سیاه کن و دستت و بذار تو دستم،اگه ابر بارون بشه بارونِ بی امون بشه،دل و سر پناه کن و دستت و بذار تو دستم     غزلشونم♡

داداش منو بگو بیچاره تا حالا یه حرف بد نزده 

با این که بابام بهش پول نمیده، از اول روی پای خودش وایساده، منم خیلی دوستش دارم، دعوا میکنیم ولی بعدش انگار نه انگار که دعوا کردیم، یه دونه پسر هم هست مثلا ❤️

من داداشم بیست و یه سالشه و تقریبا ی سری اخلاقاش مثل داداش توعه.سریع میره سراغ داد بیداد کردن و دعوا.همش تهدید میکنه.با مامان بابام و من بد حرف میزنه.یه روز درمیون میره سرکار و اویزون بابامه درسشم ول کرد دانشگاه چیکارش کنیم؟همش میگم این پس فردا چجوری میخواد زن بگیره

من داداشم بیست و یه سالشه و تقریبا ی سری اخلاقاش مثل داداش توعه.سریع میره سراغ داد بیداد کردن و دعوا ...

به خدا حس میکنم اینا درست نمیشن .مامانم کلی اصرار کرد براش زن بگیره میگه نمیخوام 

🌝🌝❤❤😍
2706