2733
2739
عنوان

جاریم هدفش ازاین دزدی چی بوده😑😑 چی بهش بگممممم🤯

| مشاهده متن کامل بحث + 1222 بازدید | 66 پست
خیلی وضعشون خوبه اگه نداشت میگفتم نداره ب اونم بخره پدر شوهرم

حتما بگو به مادرشوهر پدرشوهرت بزار دستش روشه

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زنگ خود جاریت بزن بگو مادر جون گفته 40 کیلو برامون گرفتن و

10 کیلوش نیست

منم چون هدیه پدر و مادر جونه برام خیلی ارزش داره پس میام 10 کیلو دیگه رو میگیرم اماده کن

ممنون

میتونی همین رو هم براش پیامک کنی

2731

استارتر به مادر شوهرت جریان را  بگو 

واینم بگم خوش بحالت برای پدر شوهر و مادر شوهری که داری خدا برای همدیگه حفظتون کنه

دیگران با ما آنگونه رفتار میکنند که ما به آنها اجازه داده ایم

ببین بگو مامان ممنونم خیییییلی لطف کردین انشالله بتونیم جبران کنیم

بگو واقعیت بابا گفتن 40 کیلو ولی اسم جاریتو ببر بگو 30 کیلو دادن میخواستم ببینم بابا همون 30 کیلو زحمت کشیدن دیگه 

به مادر شوهرت بگو که ۱۰ کیلو رو برداشته

فردا زنگ میزنم میگم  شوهرمم میگه  شاید چون بابام‌خریده گفته چرا خریده مثلا سهمشو برداشته اگه این جوری باشه ب اون یکی هام‌ده کیلو بدم میمونه ب خودم ۱۰ کیلو ک😶😑

✌✌✌✌
2740
گفت نمیدونم...گفتم شاید چدن بابات واسه ما خریده اون گفته چرا خریده سهم خودشو برداشته..حالا موندم زنگ ...

منم یه زنداداش لنگه جاریت دارم،انقد سکوت کردیم و هیچی نگفتیم الان اندازه خواهر برادرام سهم الارث جدا میخواد،حتما حتما به مادرشوهرت اطلاع بده

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
چون خودمون نخریدیم خجالت میکشم بگم یعنی

اره بگو دستتون درد نکنه خیلی زحمت کشیدین بعد بگو راستی اگه فلانی نخریده بود ی کیسه رو می‌دادی ب اونا بعد میگه چرا توام بگو نصف برنجو برده

حال شب‌های مرا همچو منی داند و بس🍂