2737
2739
عنوان

بیاین نصیحتم کنین

77 بازدید | 4 پست

ما طبقه بالا پدرشوهرمم همه چیمون پایینه بجز خواب ک شبا میریم بالا

من قبلا فکر نمیکردم انقد سخت باشه الانم شرایطش نیست ک مستقل بشیم

بعد این پایین بودنمون باعث شده من اصلا به شوهرم توجه نکنم تو دلم از این وضعیت ناراضی ام رفتارام با شوهرم طلبکارانه اس

خانوادش بی احترامی نمیکنن البته شاید علتش اینه ک من بی احترامی نمیکنم درکل ظاهرا باخانوادش مشکل نداریم

ولی من هرچی شوهرم میاد سمتم پسش میزنم خیلی نسبت بش سرد شدم با اینکه هیچ رفتار بدی باهام نداشته

از اینک مستقل نیستیم و نمیدونم کی مستقل میشم اصلا مستقل میشیم یا نه هر روز ناراحتم و این ناراحتی رو همه رفتارام تاثیر گذاشته

همه آیندمو پر از دردسر می بینم

شوهرم پسر آخریه اینجا پسر آخریه باید مراقب مامان باباش باشه

شادی و انرژی تو زندگیم نیست انگیزه نیست رفتارم با شوهرم خوب نیست  همین الان از شدت پادرد اخمام تو همه

نصیحتم کنید😔 

انشالله هر چه سریعتر مستقل بشین عزیزم😘😘

خیلی عالیه که قبول داری کم کاری از خودته نه شوهرت😘

اصلا نگران آینده نباش،فقط با یه مشاور خوب که صحبت کنی،همه چی درست میشه🙏🙏😍😍😍

#کمپین_انرژی_مثبت‍ 

#انرژی.مثبت‍ 

من یه مامان کوچولوئه ۱۷ ساله ام😍😍😂میدونم زوده،ولی سرنوشت اینطور میخواست😊(با کودک همسری مخالفم)😊به قانون جذب شدیدا معتقدم😍عاشق دین و مذهبم هستم😍برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم🙏🙏😍

باید به آینده خوش بین باشی

هر انرژی بدی همون بهت برمیگرده

تو خوشی و آرامش و همه چیزت و داری کنارش اون بنده ‌های خدا هم اگه یه وقت کاری داشتن کمک کن چه اشکالی داره خیرش هم تو زندگیت میبینی

ولی سعی کن با شوهرت گرم هر باشی به چیزهای خوب فکر کن 

میدونم خیلی سخته ولی تو میتونی

سعی کن کلاس و بیرون و ..‌ بری دوست پیدا کنی تا روحیه ‌ات هم عوض شه

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلی خسته میشم خیلییییی انرژی نمی مونه

کم کم سعی کن براشون جا بندازی که شما مستقلین 

مثلا غذا رو کم کم جدا کن

هر روز دو سه ساعت باهم بودن و بکن یه ساعت 

کم کم همه چیز و جدا کن

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾