2737
2734

خانما این دست عملش خطرناکه؟؟؟ ممکنه دستش قطع بشه؟؟؟؟ 

توروخدا بیاید

ما با یکی بودیم متاسفانه اون رفت از اون روز ب بعد خاطراتش اشک‌میشه میاد پایین دود میشه میره بالا🌚

چه قدر وحشتناک شکسته دست کیه.قطع که نه اما یه عمل سنگین با پلاتین حتما میخواد چجوری اینجوری شکسته یا امام زمان

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا یه پین و پلیت باید بزاره

ولی چون کنار اعصاب و عروقه کار جراح یکم سخته 

کاری نداره موردهای مشابه زیاد دیدن

نگران نباش کارشون و بلدن

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾 
2731
چه قدر وحشتناک شکسته دست کیه.قطع که نه اما یه عمل سنگین با پلاتین حتما میخواد چجوری اینجوری شکسته یا ...

عرفانم😭😭😭😭😭 خورد زمینننن الهی بمیرممم

ما با یکی بودیم متاسفانه اون رفت از اون روز ب بعد خاطراتش اشک‌میشه میاد پایین دود میشه میره بالا🌚
نه بابا یه پست و پلیت باید بزاره

الهی بمیرم که تا اخر عمرش ناقص شد😭😭

نه عزیزم خدا نکنه چرا قطع بشه

اونی کع خدای نکرده کلا جداشده رو میچسبونن

این که خداروشکر یه طرف استخون وصله 

نگران نباش حالا که اتفاق افتاده بخیر میکذره انشالله

خداجونم میدونی جز تو پناهی ندارم 
عرفانم😭😭😭😭😭 خورد زمینننن الهی بمیرممم

چه بدجور خورده انشالله عملش خوب باشه نگران نباش گل

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰
2738
چه بدجور خورده انشالله عملش خوب باشه نگران نباش گل

فرستادنش بخش😭😭😭

دوکتر قدیری متخصص ارتوپد میشناسب؟؟؟ کازش خوبه؟

فرستادنش بخش😭😭😭 دوکتر قدیری متخصص ارتوپد میشناسب؟؟؟ کازش خوبه؟

نه والله کدوم شهری؟

این که گرافی ساده هست .سی تی نیست .استخوان شکسته و هراه جابجایی با جراحی فیکس میکنن .چرا دست قطع بشه ...

نمیدونم خوب میشه؟؟ مگ ب عکس نمیگن سیتی اسکن؟

الهی بمیرم که تا اخر عمرش ناقص شد😭😭

نه عزیز دلم خوب میشه استرس نگیر

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾 
2706