2733
2734
عنوان

لعنت به تابستون

129 بازدید | 15 پست

هم گرمه😰 نمیشه رفت بیرون 

هم روزا بلنده😖زود به زود گشنم میشه وعده اصلیم شده ۴ تا

یعمی صبحانه میخورم ناهار میخورم عصرونه دوباره یه چیز درحد شام میخورم 

موقع شامم شام میخورم 😋😋😛

تازه بینشون حوصلم سربره میرم سریخچال تنقلات بخورم 🤕🤕

خدا به خیر کنه ۱۰۰کیلو نشم

شما چیکار میکنین ؟؟؟

یعنی امیدی بهم هست؟؟؟

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage

من وعده های اصلی هم یکی در میون میخورم

🍀تا در طلب گوهر کانی؛کانی  _تادر هوس لقمه نانی؛ نانی این نکته رمز اگر بدانی؛ دانی _آن چیز که در جستن آنی ؛آنی      (مولانا)      🌹🌷🍃                                                  شاید شیطان هم عاشقه حوا بود که به آدم سجده نکرد🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من عصرونه و صبحونه خیلی وقته نمیخورم

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
غروبا برو پیاده روی سخته ولی شدنیه من از فردا شروع میکنم

ایشالا از شنبه🤕😂

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
2738
فصل فقط زمستون  سفره ناهارو جمع میکنی شب شده باید بفکر شام باشی

ن من ک دوست ندارم اصلا .آدم نمیتونه استراحت کنه و...

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
من انقد کار دارم یادم میره غذا بخورم اصن ساعت کم هم میارم

عه کمک میخوای؟ بیام

درد و بلای تابستون بخوره تو فرق سر زمستون که همیشه مریضم

شبا برو پیاده روی خیلی خوبه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
درد و بلای تابستون بخوره تو فرق سر زمستون که همیشه مریضم شبا برو پیاده روی خیلی خوبه

عه چرا؟؟؟

2706