2737
2734
عنوان

ندیدن چیزی توی هفته ۵ با سنو‌واژینال

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 62 پست
واااای انگار خود منی..منم دیروز رفتم سونو واژینال هفته پنج هستم گفت چیزی تو رحمت نمیبینم دوباره شنبه ...

وای چه شبیه همیم

امن ایران نیستم، اینجا شباف نمینویسن حتی دکتر نگفت استراحت کن🤨🤨

بتای من هفته پیش توی دقیقا ۴ هفتگی ۴۰ بود توی۴ هفته و ۲ روزگی ۹۲

بتای تو‌چند؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه اذیت نمیشی میشه بپرسم ‌خونریزیت چه رنگی بود؟جاری هم پزشکن و میگن اگه خونریزیت روشن بود ...

من خونریزی اولدنداشتما اصلا فقط سه روز بعد سونو واژینال لکه بینی قهوه ای پیدا کرد ظهر تا غروبش خونریزیو سقط شد

پرنسس نیروانا هدیه خدا به من و باباش😍
2728
وای چه شبیه همیم امن ایران نیستم، اینجا شباف نمینویسن حتی دکتر نگفت استراحت کن🤨🤨 بتای من هفته پی ...

من دو روز بعد از موعد ینی چهار روز پیش شد ۲۷۴.. ب منم نگفت استراحت کن 

حال شب‌های مرا همچو منی داند و بس🍂
اینسری  حواسمو‌جمع میکنم تا سونوواژینال نکنن

به نظرم شنبه برم یا بذارم دو هفته دیگه؟ هم میترسم مشکلی باشه دیر بفهمه هم میترسم از اینکه زیاد سونو بشم 

2738
من دو روز بعد از موعد ینی چهار روز پیش شد ۲۷۴.. ب منم نگفت استراحت کن 

خوب بتات خیلی خوبه

جازیم گفت بالای۲۰۰ دیگه قطعی هست

امیدوارم برا منم بالا بره

امیدوارم شنبه با خبر خوب بیای

ادت میکنم با اجازه

وای چه شبیه همیم امن ایران نیستم، اینجا شباف نمینویسن حتی دکتر نگفت استراحت کن🤨🤨 بتای من هفته پی ...

بتات خوب بوده چون بعد ۴۸ ساعت باید دو برابر بشه

خوب بتات خیلی خوبه جازیم گفت بالای۲۰۰ دیگه قطعی هست امیدوارم برا منم بالا بره امیدوارم شنبه با خب ...

خواهش میکنم انشالله دوتامون بارداری خوبی داشته باشیم و برامون بمونه...میشه درخواست دوستیمو قبول کنی اینجا فقط شما شبیه منی..

بله من وقیق ۵ هفته بودم

سنو واژینال انحام داد چیزی ندید

کلی گریه کردمممممممم

۲۰ روز بعد رفتم قلب بچمم دید

تیکر تولد یک سالگی پسرم ❤❤❤هدیه خداس بین همه تنهایی هام خدا جواب دعاهام رو داد خدایا ازت ممنونم خدایا مراقب بچم باش و سالم بدستم برسونش اخه خودت میدونی چقد عاشقشم 💓 عزیزمامان خیلی دوست دارم مرسی هستی مرسی آرامشو برام اوردی ...
احتمالا چون  بتای تو بالا بوده و انتظار داشته تو‌چند روزرشد کافی بکنه

نمیدونم استرس گرفتم...راستی بارداری چندمته؟ طبیعی باردار شدی؟ چند سالته؟ ببخشید انقد سوال میپرسم اگه میخوای جواب نده😅

2706