2737
2739
عنوان

زن و شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1219 بازدید | 63 پست
ای بابا لفت بدید برید به نظرم  چه وضعیه

والا من بخاطر همین میخام ازدواج کنم کلا برم ولی موقعیت خوب گیرم نمیاد😂

کاش خدا یه نگاه هم ب زندگی من بکنه  کاش منم خوشبخت بشم ای کاش دعا کنید برام 😔
شوهر منم رابطه پدر مادرشو دید تو ۱۸ سالگی الان موقع رابطه همش درمورد اون صحنه حرف میزنه قهر کردم با ...

یاخدااا چی میگه مثلا

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کارشون واقعا زشته

بیشتر از همه اونجایی مزخرفه ک فک میکنن بچه ها حالیشون نیس و نمیفهمن و خودشون خیلی زرنگن

حالا من شوهرِ مادرم بعضی اوقات شوخی های مزخرف میکنه رو کجای دلم بذارم  

2731
شوهر منم رابطه پدر مادرشو دید تو ۱۸ سالگی الان موقع رابطه همش درمورد اون صحنه حرف میزنه قهر کردم با ...

درکش میکنم چون خودم همیشه صداشون میشنیدم ولی یبار ۱۵ روز خونه نبودیم بعد ک برگشتیم فقط من خونه بودم با اون دوتا  ب هیییییچ عنوان اصلا ب اینکه من تو اتاق بودم توجه نکردن بدترین صداها و صحنه هارو دیدم و هیچ وقت هم یادم رفت پوووف

کارشون واقعا زشته بیشتر از همه اونجایی مزخرفه ک فک میکنن بچه ها حالیشون نیس و نمیفهمن و خودشون خیلی ...

😂ادم مجبوره حودخوری کنه و تحمل کنه 

2740
منم خیلی وقتا متوجه شدم میفهممت آدم از پدر مادرش متنفرررر میشه واقعا حالم ازشون بهم‌میخوره

کاش فکر نمیکردن ما نمیفهمیم . ادم با یکم فکر میفهمه دیگه ما بچه نیستیم . از صب تا شب تو این داروخونه تو اون داروخونه هستن مارو نفهم فرض میکنن دقیقا حالم ازشون بهم میخوره

کاش فکر نمیکردن ما نمیفهمیم . ادم با یکم فکر میفهمه دیگه ما بچه نیستیم . از صب تا شب تو این داروخونه ...

نمیدونم چی بگم عزیزم اگه میتونی برو پیش مشاور همینارو بهش بگو ازش بخواه با پدر مادرت قرار بزاره با اونام در این مورد صحبت کنه ما ک دختریم انقد اذیت میشیم وای بحال پسرا خیلی زشت و قبیحه داداشات گناه دارن یه جوری بفهمونشون خجالت نکش اونا باید خجالت بکشن والااا

نمیدونم چی بگم عزیزم اگه میتونی برو پیش مشاور همینارو بهش بگو ازش بخواه با پدر مادرت قرار بزاره با ا ...

هرکاری کردم ولی نشد .

داداش کوچیکم ۷ سالشه ولی همه چیو میدونه چشو گوشش کامل باز شده . وقتی میگم این بخاطر شما اینجور شده میگه اینارو تو یادش دادی!! 

بابا اون ۷ سالشه ولی مامانم با خودش میبردش حمام هرچی میگفتم بچه کنجکاوه نکن اینکارو حداقل اونو حمام بده بعد خودت برو اصلا فایده نداره دیگه واقعا نمیدونم چی بگم  

مامان بابا منم جلو من لب میگیرن اعصابم خورد میشه😐

چرا اعصابت خورد میشه باید خوشحال بشی ک همو دوس دارن

بوس کنن جلو تو ولی ن دیگ لب گرفتن شهوتیه اون باید تو اطاق باشن

چن سالته

مادرپدرت چند سالشونه

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
حتی الکی شده کلی سرفه هم میکنم ولی .... کلا خیلی بی ملاحظن مثلا روزا ک میخوان شبش عملیات انجان بدن ب ...

رمزشون چیه؟؟؟ 

ن دیگ فک میکنن تو خواب داری سرفه میکنی قشنگ پاشو برو تو اشپزخونه حالیشون کن...فک میکنن شما نمیفهمی

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم
رمزشون چیه؟؟؟  ن دیگ فک میکنن تو خواب داری سرفه میکنی قشنگ پاشو برو تو اشپزخونه حالیشون کن...ف ...

کلا رفتاراشون خیلیییی ضایع هست از همش بدتر این هست ک دیگه میخان مارو ساعت ۹ بفرستن بخوابیم اگ نریم عصبی  میشن همش سر چیزای الکی دعوا میکنن ماهم برا فرار از دعوا میایم تو اتاق دیگه اصلا  واینمیستن ک‌ما بخوابیم شروع میکنن

2706