2726
عنوان

زن و شوهر

1219 بازدید | 63 پست

تروخدا  زن و شوهرای این سایت تروخدا این حرف منو فراموش نکنین یه خواهشی که دارم اگر بچه دارید . جلو بچتون مراعات کنین با همسرتون شوخیای زشت و زننده انجام ندین .

اول این خیلی خیلی خیلی مهمه ب هییییچ عنوان بیرون از اتاق شب نخوابین مخصوصا اگر قصد دارید رابطه داشته باشید .

بخدا فکر میکنین بچه ها چیزی نمیفهمن بچه ها خیلیییی باهوشن .

من با اینکه ۲۰ سالمه ولی از ۱۲ سالگی دارم اذیت میشم بخاطر بی ملاحظه بودن بابا و مامانم همیشه اتاقشون با ما مشترک بود همیشه بدون احتیاط رابطه برقرار میکردن . تموم غرایظ منو تو سن کم بیدار کردن . تبدیل شدم ب یه ادم عصبی . ب زور تحمل کردم ب روشوم نیوردم ولی بازم رفتارشون زشتههههه با اینکه سنشون هم رفته بالا تر ولی بازم مثل دوتا جوون ۲۵ ساله رفتار میکنن حالم از این رفتاراشون بهم میخوره .  ما سه تا بچه هستیم ک ک دوتامون بزرگیم من ۲۰ سالمه داداشم ۲۸ یه داداش ۷ ساله هم دارم ک‌شب کنارشون میخوابه . اونا عادت دارن تو سالن میخوابن شبایی ک میخان رابطه داشته باشن اصلا مواظب نیستن ک بگن ما سه تا بچه داریم بزار بیشتر احتیاط کنیم متوجه نشن همینکه ما میریم تو اتاق شرو ع میکنن کار ندارن ما خوابین یا بیدار بخدا جلو داداشم دیگه خجالت میکشم نمیتونم روراست برم ب مامانم بگم ک ما میفهمیم تا الان چندین بار سعی کردم بهش بگم بابا برید تو اتاق بخوابید ولی اصلا توجه نمیکنن جدا از اینا شوخیای زشتشون جلو ما بیشتر ادم اذیت نیشه تموم وسایلای پیشگیریشون رو اپن ریختن مارو خر فرض کردن خسته شدم ازشون تروخدا مراعات بچه هاتون بکنید

کاش خدا یه نگاه هم ب زندگی من بکنه  کاش منم خوشبخت بشم ای کاش دعا کنید برام 😔

حالم بهم خورد 🐴

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

متاسفم

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
😔😔😔😔😔متنفرم از رابطه

منم

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

چه کار زشتی والا عیبه اونم جلو بچه ها

یعنی عقل ندارن خودشون برن تواتاق😐

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍

😐😑😐😑😐

ارزو هستم ۱۵سالمه❤💫تقریبا شبیهه پروفمم🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝
2706