2737
2739
عنوان

جشن تولد خواهر زادشه

151 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها فردا شب تولد خواهر زاده ی همسرمه.

همسرم چند روزه بی دلیل تو قیافست یعنی کلا ما خیلی با هم خوب نیستیم

ظهر بهش گفتم برا هدیه چه کنیم گفت با خواهرم(کوچیکه)هماهنگ کردم یا هدیه رو با هم بگیریم یا برا ما هم بگیره .خیلی بهم برخورد.اصلا با من مشورت نمیکنه و تمام مشورت و جیک و پوکش با خواهرشه.الان عصبیم شدید و نمیدونم چطور باهاش برخورد کنم که هم بفهمه ناراحتم هم بچه بازی در نیارم.اهل گفتگو هم نیست حتی با بهترین لحن باهاش صحبت کنی بهش بر میخوره و میره تو قیافه جلو فامیلاش .منم به خاطر بچه هام میخوام برم جشن و چون میدونم اگه من نباشم بهشون خوش نمیگذره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا نادیدش بگیر انگار نه انگار که برات مهمه  برو تولد و لذت ببر

خودمم به این موضوع فکر کردم ولی میدونم بریم اونجا خواهرش هی برام تو قیافست که من رفتم هدیه ها رو گرفتم و حس بدی دارم هدیه از طرف ما باشه و من ندونم توش چیه😅

2728

بهتر

راحت وبی دغدغه بروتولدوخوش بگذرون

موقع کادوهم بگوبذاریدببینم ماچی خریدیم؟تابدونن شمانقشی نداشتی

بعدم بگوبه نظرم فلان چیزبهتربود

مثل زنبورباشیم که فقط زیباییهاراببینیم نه مثل مگس که فقط زشتیهارابپسندیم
بگو بیا بریم دوتایی یه چیزی انتخاب کنیم

خودش میدونه من عاشق هدیه گرفتنم و برا فامیلاش همیشه سنگ تموم گزاشتم.واقعا دلم براش میسوزه خیلی آدم حقیریه.این کارا رو میکنه به من بفهمونه برتش مهم نیستم ولی من روز به روز ازش متنفر تر میشم

خودمم به این موضوع فکر کردم ولی میدونم بریم اونجا خواهرش هی برام تو قیافست که من رفتم هدیه ها رو گرف ...

اگه بحثش افتاد به خواهرشوهرت بگو مرسی عزیزم چون خودم اصلا حوصله این کارارو ندارم دستت درد نکنه که کارامو انجام میدی 

2740