2137
2106

بچه هااهنگایی ک باهاشون خاطره دارید یاخیلی دوس داریدبگیددان کنم

بـہ گل آفـتاب گردون میـگن: شبا چرا سرت پایـیـنه؟ میـگح ستاره چشمک میـزنـہ نمیـخوام بح خورشیـد خیـانت کنم(: 🖤🥀 

اگر فرزندت از دندانپزشکی میترسه بهترین راه دندانپزشکی با بیهوشی توسط پزشکان فوق تخصص بیهوشی کودکان در کلینیک کاخ هست. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800

من بیشتر ترکی گوش میدم..

اما فارسی، اکثر آهنگای چاووشی💕

می گویند..«مرغ آمین فرشته‌ای است که در آسمان پرواز می‌کند و مدام آمین می‌گوید و اگر دعایی به آمین او اصابت کند مستجاب می‌شود.»امیدوارم مرغ آمین همیشه در آسمان آرزوهایتان در حال پرواز باشد❤آرزو میکنم لبخندی به پاکی و زیبایی و آرامشِ لبخندِ نوزادی در خواب، بر لبانتان بنشیند🌿خدایا بابت ۱۸سال عمری که به من دادی شکرگزارتم♥mütlü son olmasın, mütlü sonsuz olsun☘️                                                     🌼با کمال احترام،درخواست دوستی نمیپذیرم🌼
2124
لکنت میگیرم بگی عاشقمی اره دارنوش

دانوش😁

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

آهنگ سریال ماه و پلنگ

آهنگ بریباخ(یه مدت تو همه عروسی‌ها میذاشتن

آهنگ بیا بنویسیم روی آب رو درخت رو پره پرنده رو موج ها (اسمش یادم نیست

آهنگ خستمممم مثل یه قایق شکستمممم

آهنگ look what you made me do

فال بزی لیتو

آهنگ آشتی رامان روا

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2050

اهنگ خارجی از sia

Never give up

ینی من تسلیم نمیشم

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

من خارجی بیشتر میگوشم

arcade

Lovely ازبیلی ایلیش

اهنگ بیکلام experience

Dancing with ghost

اینارو خیلی دوس داشتم.معروفم هستن

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃