2737
2739
دعا کن هیچ نداشته باشم🥺

من خودم بارداری اولم تا ۴ ماه دیگه میدونستم بعد صبحانه  ناهار شام بالا میاوردم گاهی هم روزی ۴ بار سر این یکی تکو توک تهوع داشتم و الان که ۱۲ هفته هستم کلا ۴ بار بالا اوردم اونم صبح ناشتا بخاطر گرسنگی زیاد😂

خدایا همه نی نی هارو سالم برسون دست ماماناشون کوچولو منم سالم بهم برسون و دختر قشنگمم برام سلامت نگه دار الهی آمین🙏🙏
از این هفته به بعد شدید میشه😢 فقط میتونم بگم خوشبحالت... من هفته هفتمم و هیچی نمیتونم بخورم حتی چ ...

فقط نمک کم بزنی

به قانون کاینات اعتماد کنید...خودش بهترین اتفاقارو تو بهترین زمان خودش براتون رقم میزنه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله ممکنه من تو کل بارداریم اصلا ذره ای ویار یا حال بد نداشتم 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

من ازهفته 7داشتم

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
2731
الهی شکر کاش منم ابنجوری باشم

ان شاالله

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
فقط نمک کم بزنی

من یازده هفتمه ولی تهوع ندارم به نظرتون طبیعیه؟اخه میگن وقتی دوقلوبارداری ویارت دوبرابرمیشه پس چرامن چیزی نمیفهمم فقط کمر درد دارم

خداشکرت دوقلوهای خوشگلم خوش اومدین به زندگیمون واسه سلامتیشون صلوات میفرستین؟
2740
من یازده هفتمه ولی تهوع ندارم به نظرتون طبیعیه؟اخه میگن وقتی دوقلوبارداری ویارت دوبرابرمیشه پس چرامن ...

نه برای همه یکسان نیست هربدنی یجوریه.من سر بهرداری اولم خیلی تهوع داشتم از اولش که فهمیدم ولی این یکی فعلا هیچ علائمی ندارم

نه برای همه یکسان نیست هربدنی یجوریه.من سر بهرداری اولم خیلی تهوع داشتم از اولش که فهمیدم ولی این یک ...

خداخودش رحم کنه من بابدبختی باردارشدم دعاکنیدبمونن برام خیلی ممنون❤

من یازده هفتمه ولی تهوع ندارم به نظرتون طبیعیه؟اخه میگن وقتی دوقلوبارداری ویارت دوبرابرمیشه پس چرامن ...

وااای عزیزدلم از خدات باشه 

هرکی مدلش فرق داره 

ببین تهوع خیلی بده وقتی بالا میارم تمام کلیه هام و معذم و گلوم و همهجام داغون میشه....  

بهتر که نداری عزیزم

به قانون کاینات اعتماد کنید...خودش بهترین اتفاقارو تو بهترین زمان خودش براتون رقم میزنه. 
وااای عزیزدلم از خدات باشه  هرکی مدلش فرق داره  ببین تهوع خیلی بده وقتی بالا میارم تمام ...

انشالله سالم بیادبغلتون.چون باسختی باردارشدم خیلی میترسم دعاکنین سالم باشن🥰