2733
2734
عنوان

چیکار کنم؟؟زنگ بزنم بگم بیا دنبالم؟؟😭

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 30 پست
خب برو خونت اگه گف چرا اومدی بگو لباسام میخام اگه چیزی نگفت بمون😜

اخه بابام اینجا نیس 

با اژانس هم نمیتونم برم باید خودش بیاد

(#نه_به_خشونت_علیه_زنان)منو تو تاپیک های زیبایی_پوست_مو... تگ کنین لطفا با تچکر 🌷😊》❌شاید باورتون نشه اما هنوز یه سری احمق وجود دارن که وقتی میخوان از یه زن تعریف کنن میگن خیلی مردی!!❌(یبوستی 🐴 است)💜سال ۹۵ با نی نی سایت اشنا شدم فک کنم صدمین کاربریمه اینبار خیلی بده که تو نی نی سایت اشنا داشته باشی🤦‍♀️😡●منو بابت تاپیک های دروغم حلال کنین مجبور بودم🥴😬🙏🏻🤕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اس بده بهش از خونه من برو بیرون😂

خخخ زدم گوشیشو شکستم دیشب

(#نه_به_خشونت_علیه_زنان)منو تو تاپیک های زیبایی_پوست_مو... تگ کنین لطفا با تچکر 🌷😊》❌شاید باورتون نشه اما هنوز یه سری احمق وجود دارن که وقتی میخوان از یه زن تعریف کنن میگن خیلی مردی!!❌(یبوستی 🐴 است)💜سال ۹۵ با نی نی سایت اشنا شدم فک کنم صدمین کاربریمه اینبار خیلی بده که تو نی نی سایت اشنا داشته باشی🤦‍♀️😡●منو بابت تاپیک های دروغم حلال کنین مجبور بودم🥴😬🙏🏻🤕

چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی.بهش زنگ بزن بگو کلیدوبده از روش بزنم میخام برم لباسامو بیارم لباس ندارم بپوشم اونم دیگه سرحرفو باز میکنه آشتی کنین برو خونت 

من یک زنم چلچراغ خونه. گرما بخش زندگی.لبریز از ارامش و حیا.ارزش من خیلی بالاست اونقدر که نزارم تنم باعث لذت رهگذر بشه.زن یعنی شکوه یعنی قدرت یعنی تولد یعنی گریه ی فرشته هنگام افرینشم.زن باشیم چون زن یعنی همه چیز💞💖💞
2738
داری با خنده صحبت میکنی یعنی موضوع دعواتون جدی نیس خداروشکر.چرا برای هرچیز پیش پا افتاده ای قهر میکن ...

اره جدی نبود ولی راستش عادت کردم برا همین دیگه برام مهم نیس

۳ ماهه عروسی کردم یه روز خوش ندیدم 

تواین گرونی🤕بشقابی چیز دیگه ای میشکستی

نه زنگ زد به مامانم گفت منم زدم گوشیش شکست 

دلم خنک شد

2706