2703
2553

با شوهرم دعوا کردیم اومدم خونه مامانم

مامانم اخم تخم کرده حالا فردا منم عقد دوست صمیمیم دعوتم لباسامو چطوری برم بردارم؟؟؟

شوهرمم گفت بری نمیام دنبالت خخ 

(#نه_به_خشونت_علیه_زنان)منو تو تاپیک های زیبایی_پوست_مو... تگ کنین لطفا با تچکر 🌷😊》❌شاید باورتون نشه اما هنوز یه سری احمق وجود دارن که وقتی میخوان از یه زن تعریف کنن میگن خیلی مردی!!❌(یبوستی 🐴 است)💜سال ۹۵ با نی نی سایت اشنا شدم فک کنم صدمین کاربریمه اینبار خیلی بده که تو نی نی سایت اشنا داشته باشی🤦‍♀️😡●منو بابت تاپیک های دروغم حلال کنین مجبور بودم🥴😬🙏🏻🤕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
حالا عقد دوستتو بیخیال

نه اخه خیلی صمیمی هستیم زشته سه روزه زنگ میزنه

(#نه_به_خشونت_علیه_زنان)منو تو تاپیک های زیبایی_پوست_مو... تگ کنین لطفا با تچکر 🌷😊》❌شاید باورتون نشه اما هنوز یه سری احمق وجود دارن که وقتی میخوان از یه زن تعریف کنن میگن خیلی مردی!!❌(یبوستی 🐴 است)💜سال ۹۵ با نی نی سایت اشنا شدم فک کنم صدمین کاربریمه اینبار خیلی بده که تو نی نی سایت اشنا داشته باشی🤦‍♀️😡●منو بابت تاپیک های دروغم حلال کنین مجبور بودم🥴😬🙏🏻🤕

بچه بازی کردی که مامانت ناراحته 

اگه مورد بزرگ بود مامان حمایت می‌کرد 

به هر خال خدا رو شکر دعوا الکی بوده 

دیگه قهر نکن 

با شناختی که از شوهرت داری زنگ بزن یا برو خونه یا هرچی که تمومش کنه و فردا با هم برید عقد کنون 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
خخخخ اونم حتما قفل درو عوض کرده میگه سوپرایز

خخخ کلید ندارم اخه

2706