2737
2739
عنوان

دیگه میخوام جواب خانواده شوهرم بدم

1511 بازدید | 72 پست

برادر شوهرم ازم کوچیکه ولی اصلا بهم احترام نمیزاره یعنی گوشیی نامزدم خراب به داداشش پیام میدم میگم مثلا شوهرم رسید؟جواب نمیده امروز جوابشو دادم یا تو شوخی بهم میگه حوصله ندارم میگیرم میزنمت ها یا یبار بلاکم کرده بود الکی گفت متوجه نشدم بلاک کردم دستم خورده یا چندروز پیش تو گروه خانوادگی عموی شوهرم میگفت به شوهرم تو شوخی بچه برادر شوهرم اومد گفت بچه نیست مرده منم گفتم بله مرد زندگی منه تو گروه بین اون همه آدم برگشت بهم گفت تو چی میگی امروز دیگه جوابشو دادم

منو جسیکام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
اونم بیشعوره 

اهل اطراف شیرازی دانشجو ام هستی شناختمت فک کنم

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
2706