2733
2739

شربت بده براش فایدع داره اصن؟ یا نه 

خابش میادا ولی تا دلش پیچ میزنه گریه میکنه بیدار میشه 

ولی اگه یه نفر تو چهل، پنجاه سالگی ازم بپرسه سال‌های جوونی خودتو چطوری گذروندی به احتمال زیاد بغض میکنم..🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گرمیچر بده 

خوبه واقعا؟ اخه زنموم میگه ۳ تا شربت برا بچش عوض کرده بدرد نخورده

ولی اگه یه نفر تو چهل، پنجاه سالگی ازم بپرسه سال‌های جوونی خودتو چطوری گذروندی به احتمال زیاد بغض میکنم..🥺
2731
چن وقتشه؟ اره ببرش حتما قطره میده بهتر میشه

۲۲ روزشه خیلی بی قرار شده ۳ روزه

گرمیچر زیری ماه نبایدداد. خودتم غذاهای نغخ دار نخور لبنیات نخور

خیلی رعایت میکنم ولی اصلا انگار ن انگار

2738
اره ...شکمشو با روغن زیتون چرب کن

ممنون امتحان میکنم

کولیکز عالیه ۵قطره بدی خوب میشه

میبرمش دکتر 

اینو ک نمیشه بدون نسخه خرید

به نظر من این شربتا هیچ فایده نداره فقط تکون دادن  بزارش وسط یه چادر یه سرش شوهرت یه سرش خودت انقد تکون بدید تا اروم بشه نمیدونم چرا گهواره این تاثیرو‌نداره انگار باید گود باشه بچه بیفته توش وقتی هم که سوار ماشین میشید میرید دور میزنید بچه اروم میشه 

2706