2737
2734
عنوان

دعا هام همشون میگیره😐🤒

| مشاهده متن کامل بحث + 761 بازدید | 130 پست
یه چیز دیگه لطفا دعا کن به اونیکه تو ذهنمه برسم و خوشبخت شم ممنون😘

خوااهش😘

یخ فروش جهنم 😂🤦‍♀️❌🔥💥🖤🥀                                  یک عدد دالتونزی هسدم😌🔪😂😂😠💔👊🏻😎قلب سیاهو رگای سنگی۔۔۔۔۔۔ روزای دردناک شبای غمگین♡♧◇♤《■》□●○\☆¿         اگه با نظرم مخالفی *ریپ نزن* من.پایه  دعوام😜🤏🏻💤 کاربری دست دو نفره👌🏻💜 ✨🦁🇮🇷🦁✨✨✨🇮🇷✨✨✨                          🦁🇮🇷   ✨   🦁🇮🇷✨✨🇮🇷🦁✨✨✨🦁🇮🇷✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨. ✨با افتخار نژاد پرستم❌🇦🇫❌  آی ام وِری رُک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه انرژی مثبت داری

خوبه که

همیشه دعاهای خوب کن

بدون موسیقی؛زندگی اشتباهی بیش نیست!          ‌‌               من میرسم به تمام اهدافم!                                                حامی خانواده LGBT هستم!
2731
میشه دعا کنی من خونه بخرم و یکم وضعم اوکی شه...خیلی داغونم

چرا یکم؟ خیلی...

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤

خب واسه منم دعا کن ترخدا که به ارامش برسم❤

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
2738

لطفاواسه منم دعاکن ده ساله که بین خانوادم وشوهرم گیرکردم هرروزم شده جهنم دعاکن شوهرم باهاشون خوب بشه ودست برداره ازبدگویی ودورکردن من ازپدرومادرم بخداخیلی بالام فشاره دارم قرص اعصاب میخورم😭😭😭

کاربری چارممه😢     ❤😍مامان سه تاوروجکم😍❤     من میمیرم برای این سه تافرشته    خداجون تقدیربچه های قشنگموزیبابنویس  

میشه دعام کنی بابام انقدر فرق نذاره و منو اذیت نکنه خواهش میکنم خیلی داغونم

دعا کن به حاجاتمم برسم

و کسی که تو فکرمه بهم وفادار بمونه و عاشقم باشه و رهام نکنه

دخترا شما خیلی زیباتر  توامند تر  و موفق تر از چیزی هستین که فکر میکنین   من بهتون افتخار میکنم  

میشه دعام کنی بابام انقدر فرق نذاره و منو اذیت نکنه خواهش میکنم خیلی داغونم

دعا کن به حاجاتمم برسم

و کسی که تو فکرمه بهم وفادار بمونه و عاشقم باشه و رهام نکنه

دخترا شما خیلی زیباتر  توامند تر  و موفق تر از چیزی هستین که فکر میکنین   من بهتون افتخار میکنم  
2706