2737
2739

دختر من ۲ سال و ۳ ماهه ست حدودا ۴ ماهه میدم بهش به خاطر کم خونیش

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

چندکیلوعه دخترت

من توی عقد باردار شدم👶قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت!هدیه خدارو پذیرفتیم و گفتیم ی حکمتی بوده و سقط نشد☆حرفای مردم تیکه ها و نگاهاشون باعث شد ب همه بگم:من مامان شدم اونم از شوهره شرعی و قانونیم پس نه هوس بوده نه گناه👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نکشیدم سیسمونی اماده کردیم و همه عاشق دخترمن♡ممنونم از مادر و خاهرم که عین کوهی بودن پشت من(البته خاهرم اولش میخاست منو ب قتل برسونه😨)دخی قشنگم از الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم پس دهنت سرویسه😚باورم نمیشد تو اومدی ب قلب و روحم تا اینکه با پاهایی لرزون و فکری اشفته روی تخت سونو دراز کشیدم؛بولوب بولوب♡صدای قلبت بود عمره مادر💖(ابان سال 99 ماه هشتم بارداری:خاهشا قیافت ب من بره مرسی) اسفند۹۹:واااای دخترت چقد شبیه باباشه😄اینم بگم و برم:کاربری قبلیم ب لطف اقای ح.ر تعلیق شد روحش شاد🤐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
موقع تولد که خوب بود.الان طبق نمودار رشد چقدر باید باشه؟

چیکار کنم وزنش بره بالا خیلی لاغره . یه مدت اصلا شیر نمیخورد . الانم که میخوره کم اشتهاس کم میخوره ئ هم شیر خشک میدم هم شیر خودمو   مثلا میبینی تو یه هفته 250گرم وزن گرفت تا 3هفته وزن نگرفت.  کلا سردرنمیارم از این بچه

با تغذیه بهتر نمیشه؟شیر بیشتر بدی

به زور بهش شیر میدم.  سعی میکنم هر دوساعت بهش شیر بدم چه کم چه زیاد . ولی زودتر از دوساعت حتی سینمو ببینه گریه میکنه برمیگرده اونور که بهش شیر ندم

2706