2733
2734
عنوان

به کمکت نیاز دارم 😜❤️بیااااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 42 پست
مرسی گلم واقعا

خواهش میکنم عزیزم

اگه خواستی که تو این رنج قیمت ۳۷۰۰ گوشی شیائومی چندتا بهت معرفی کنم

گر کسی وصف او ز من پرسد      عاشق از بی نشان چه گوید باز            عاشقان کشتگان معشوق اند             بر نیاید ز کشتگان هیچ آواز 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون هوآوی شیائومی مال هند

عزیزم شیائومی هم مال چینش هست هم مال هند

پشت خود گوشی نوشته مال کجاس

الان مال من مال چین هست گوگل هم راحت میره

گر کسی وصف او ز من پرسد      عاشق از بی نشان چه گوید باز            عاشقان کشتگان معشوق اند             بر نیاید ز کشتگان هیچ آواز 
2728
بللللله حتمااااا ممنوونممم

عزیزم ببین من خودم گوشیم ردمی نوت ۸ هست که الان ۴تومنه قیمتش و خوبه،حالا شما اگه میتونی رو اون ۳۷۰۰ یه ۳۰۰ تومن دیگه بزاری همین ردمی نوت ۸ بردار

حالا یه ردمی ۸ هم هست (دقت کن ردمی نوت ۸ نه ها ردمی ۸)قیمتش ۳۵۰۰ هست تقریبا اونم خوبه

باز ردمی ۹ هم هست که قیمتش ۳ تومن هست (اینم دقت کن ردمی ۹ هست نه ردمی نوت ۹)اینم بد نیست

ولی خب در کل نظر من اینه که اگه که میتونی پولتو ۴ تومن کنی ردمی نوت ۸ بردار اگه هم که همون ۳۷۰۰ میتونی جور کنی ردمی ۸ بردار

2738
عزیزم ببین من خودم گوشیم ردمی نوت ۸ هست که الان ۴تومنه قیمتش و خوبه،حالا شما اگه میتونی رو اون ۳۷۰۰ ...

و اینکه چه بخوای ردمی نوت ۸ برداری چه ردمی ۸،هر کدوم حافظه ۶۴ داره ۱۲۸ هم داره

من یه اشتباهی کردم که ۶۴ گیگ برداشتم تو این اشتباه رو نکن، حتما ۱۲۸ بردار، قیمتش خوب بالاتر از ۶۴ هست اما اگه میتونی حتما ۱۲۸ بردار

بابام شیائومی داره

دوربینش بعد 1 سال و نیم افت خیلی شدیدی کرده حواست باشه

نمیدونم کی بود....چی چی بود...که یهو دوید تو زندگیم...با اون چشاش...اخ چشاش...چشاش...چشاش بدبختم کرد...اتیشم زد...
بابام شیائومی دارم دوربینش بعد 1 سال و نیم افت خیلی شدیدی کرده حواست باشه

😐

مگه میشه؟

یعنی یهو دوربینت کیفیتش اومده پایین؟😐

وا!!

2706