2737
2734

خیلیم اسرافکاره 😐

برا یه جفت کتونی یکی دو تمون چه خبرههه😐

در خواست دوستی ممنوع🚫 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه خسیس نیست

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

به خیلی عوامل بستگی داره . من 2 میلیون رو نمیدم کتونی ، میدم کلاس برای یادگیری . حالا بیشتر هم بشه اوکی هستم .باید ببینی چرا این حرفو زده و کجاها خرج میکنه 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2738
به خیلی عوامل بستگی داره . من 2 میلیون رو نمیدم کتونی ، میدم کلاس برای یادگیری . حالا بیشتر هم بشه ا ...

خب از کجا باید متوجه شم فعلا دوستیم تو رستوران و خوراکی و تفریح خیلی خرج میکنه ولی

خب از کجا باید متوجه شم فعلا دوستیم تو رستوران و خوراکی و تفریح خیلی خرج میکنه ولی

خوب اگر اینجاها خرج میکنه نشون میده خسیس نیست . تو حرف ازش بکش بیرون . مثل اینکه سفر دوست داری ؟ چقدر هزینه میکنی و راحتی برات مهمه ؟ از این جور حرفا 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2706