2737
2739
عنوان

کاش یذره خوشگل بودم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2318 بازدید | 153 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گیردادی ب خودت برای چی بیخودی ، بقیه هم با ارایش و یه کم ور رفتن رو صورت خوشگلن خخخ

اگه دوس داری برو مثلا ابروهاتو میکرو بزن یا مثلا موهاتو یه مدل ک تا الان نزدی بزن بریز تو صورتت یا واس خودت ارایش کن تو خونه رژ رنگ متفاوت بزن ، اگه دوس داری برو مژه بکار یا از این مدل کارا دیگه ...بقیه هم از این کارا میکنن دیگه مهم اینکه یکاری کنی خودت کیفشو ببری ب نظربقیه اهمیت نده بیخودی چون دهن مردم هیچوقت بسته نمیشه هرطوری هم باشی بازم یه حرف دیگه میزنن.. دکترپوست برو یا ارایشگاه یا باشگاه از این مدل کارا ک هم اعتماد ب نفستو بالتمیبره هم حس خوب میده بیخودی گیرندی ب خودت 

انگار بقیه فرشته زاییده شدن خخخ 

مگه فقط چشم رنگیو و پوست سفید ملاک زیباییه؟ هر رنگ چشم و پوستی زیبایی خاص خودشو داره 

ینی یه کاری کردن که این سفید و چشم رنگیا قر و فر بیان برای ما سبزه ها البته بلانسبت اون خوباشون

2740
ینی یه کاری کردن که این سفید و چشم رنگیا قر و فر بیان برای ما سبزه ها البته بلانسبت اون خوباشون

دقیقا همه آفریده های خدا زیبان یکی منو میبینه پوستم گندمیه همش میخاد راه حل بهم بده که چجوری سفیدش کنم 🤧😑

عزیزم تو عدالت خدا نمیگنجه به یه نفر هم چهره زیبا و خوشگل بده ... هم صدای خوب ... هم رشته و شغل و درس خوب ... هم خانواده و همسر عالی ... هم موقعیت مالی فوق العاده. به نظرت خودت اگه اینجوری باشه نباید تو عدالت خدا شک کرد؟؟ فقط تو رماناست که یه دختر پولدار و خوشگل و مهندس یا پزشک با یه صدای عالی عاشق یه مرد جذاب دیگه میشه و تا آخر عمر به خوشی و خوشبختی باهم زندگی میکنن!

خدا هیچ وقت به یه نفر همه چیز نمیده ... نگو چرا دیدم که تو از باطن زندگی بقیه خبر نداری.

ضمنا مطمئن باش تو هم چیزای خوب داری تو خودت ... مثلا موهای صاف و پرپشت ... هیکل خوب ... چشمای درشت ... مژه های پُر و فر ... بینی قلمی ... لب خوش فرم ... صدای خوب ... حتی اگه هیچ کدوم اینارم نداشتی، شاید استعدادی داری که صدتا خوشگلم ندارن.

بعدم خدا رو چه دیدی؟ شاید یه مَردی پیدا شد که همینجوری عاشق صورتت بشه و چشمش دیگه هیچی و نبینه ... پس دعا کن بختت قشنگ باشه!

مگه نمیدونی مجنون چی گفته؟؟

شاعر میگه:

اگر در دیده مجنون نشینی ... به غیر از خوبی لیلی نبینی

تازه شاعر اینم میگه:

صورت زیبای ظاهر هیچ نیست

ای برادر سیرت زیبا بیار

چقدر خوشگلا هستن که اخلاق درست درمون ندارن نمیتونی دو دقیقه تحملشون کنی ... صورت زیبا فقط واسه یکی دو روز اوله ... بعدش فقط اخلاق مطرح میشه 

#‍توهین به خوشگلا نباشه ... کلی گفتم

2706