2726
عنوان

کاش یذره خوشگل بودم😔

2305 بازدید | 153 پست

قیافم بیش از حد معمولیه

هیچ جذابیتی نداره

دلم یذره خوشگلیو تنوع میخواد

صورتمم عیب زیادی نداره که بگم با عملو اینا درست میشه

نمیدونم چیکار کنم تکراری شده برام😔

شما راضیین از قیافتون؟؟

راضیم

عکس بده راضیت میکنیم 😅

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

زیبایی و زشتی نسبیه

بقیه هم زشتن فقط تو نگاه های اول قشنگن

شما به صورت خودتون عادت کردین

کاربری مرد - فعال مدنی - کارشناس سیاسی امنیتی اقتصادی - پاسخگو هرررررررررررسوال دینی و سیاسی بشرط بقا کاربری             خدایا خودت کاربریمو نگه دار . پناه میبرم به تو از تعلیق کنندگان
2728

منم مثل تو ام صورتم مشکلی نداره ولی معمولیه 

https://www.ninisite.com/user/37e0c947-5a0f-4c8c-a7cb-d96a16833d88/%D9%86%DB%8C_%D9%86%DB%8C_%DB%8C%D8%A7%D8%B1_%D8%AD%D8%B0%D9%81_%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A92    اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💖 💖 💖 لایـق پرستـش اسـت کسـے کـه در ایـن بـی مهـرے هـا،جـانانـه محبـت میـکند...!🌱 💞💞پیام من به ورژن سه سال دیگم:من به خاطر خوشحالی تو الان دارم کار هایی میکنم که خیلی دوسشون ندارم ولی خنده تو برام از همه چیز مهم تره💖😘

حالا ما که خوشگلیم کجای دنیا رو گرفتیم  

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
راضیم عکس بده راضیت میکنیم 😅

😂😂😂😂

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
2706