2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا از همه اونایی که خودشون تک فرزندن یا بچه شون رو میخوان تک نگه دارن معذزت میخوام ولی فک نکنم مسخرع تر از تک فرزندی چیزی وجود داشته باشه،بدون خواهر برادر اصلا چه معنی داره؟؟

من هم خواهر دارم هم برادر واقعاا خدا رو شکر یعنی زندگی منن،تو عروسیم تو عقدم تو همه چی پا به پاین من همه کارهارو انجام دادن

واقعا نمیتونم تصور کنم که نباشن

و به شخصه اصلا امکان نداره بچم رو تک فرزند نگه دارم (مگر اینکه از نظر سلامتی مشکل داشته باشم نتونم بچع دار شم)

❤Che khobe ke daramet
والا از همه اونایی که خودشون تک فرزندن یا بچه شون رو میخوان تک نگه دارن معذزت میخوام ولی فک نکنم مسخ ...

نه والامنوذاداشم که درحاله حسادت کردن ودعواهستیم که منم کتک میزنه بااینکه ازمن کوچیک تره چی بگم دیگه

دوستان ریپ بزنید پست هامو چون من دوست دارم یکی نظرشو درموردپست هام بذاره
2731
اره خیلی خوبه تک بودن...خیییییلی

آره واقعابچه بودیم حالیمون نبودالان میفهمیم چقدرخوب بوده

به نظر من خواهر و برادر داشتن خوبیاش از بدیاش بیشتره ولی چ قدر خنده داره ک بعضیا تنها دلیلشون بر ...

به نظرم تنها دلیل نیست و انتظاری هم نیست

ولی بالاخره مادر پدرن ادم خوب تو پیری بهشون میرسه ،سر میزنه و....

اگه بچه تک فرزند باشه کل هفته فکرش پیش پدر مادر پیرش میشه چون هیچکی جز اون بچه نیست،ولی خوب ادم خواهر بزادر داشته باشه  دیگه مثلا میگه خواهررم برادرم امروز سر میزنه خیالم راحته و...

من خودم پدر مادرم اصلا پیر نیستن ولی خوب چون تو خونه خواهر بزادر مجرد دارم فکرم پیششون نمیمونه 

❤Che khobe ke daramet
2738
به نظرم تنها دلیل نیست و انتظاری هم نیست ولی بالاخره مادر پدرن ادم خوب تو پیری بهشون میرسه ،سر میزن ...

نه خب اگه مثلااون ازم بزرگ تربوداینجوری من نمیشدم چون کوچیک ترازمنه خیلی بده

من خودم دوتا خواهر دارم با یه داداش. خیلی هوای همو داریم اما یه پسر ویه دختر دارم نگرانم تکن

خوبه که

تک فرزندی که خوب نیست  در آینده آدم تنها میشه نه خواهری نه برادری دقت کنی خارجیا دو تا چهار تا ...

ولی من خودم اشتباهاشونوتکرارنمیکنم ویدونه میارم وبه یه جایی میرسونمش