2733
2734
حداقل بزرگ ترازمن بودناراحت نمیشدم کوچیک تره بدم میادنبودبهتربودالانم منومیزنه ازمم کوچیک تره به چیش ...

فعلا هر دوتون بچه اید.به ده دوازده سال دیگه فکر کن‌به اینکه جفتتون ازدواج کردین.به اینکه بچه دارین.چقد دلتنگ آغوشش میشی.چه حس خوبیه کسی صدات کنه عمه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا؟

چون به برادرت حسودی میکنی 

برادر با خاهر فرق داره اگه خاهر خوب نداشتی الان مثل من تودلت ناراحتی و کینه بود خاهر هم حسوده هم خیلی چیزای دیگه 

خداروشکر کن که یه برادر داری 

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
من تا ۱۴سالگیم خودم تنها بودم بعدش خواهرم به دنیا اومد ولی قبلش که تنها بودم خیلی بهتر بود 

آره خیلی بهتربوداون موقع که تک بودم کاش حداقلش تو۱۴سالگی به دنیامیومدش بازبهتربود

دوستان ریپ بزنید پست هامو چون من دوست دارم یکی نظرشو درموردپست هام بذاره
2731
چون به برادرت حسودی میکنی  برادر با خاهر فرق داره اگه خاهر خوب نداشتی الان مثل من تودلت ناراحت ...

به نظرت خواهربهترنبودداداشمم حسودی داره

خودم تک فرزند بودم خیلی باهاش موافق نیستم اما خب شرایط هم اگر نداشته باشه آدم همون یکی هم بسه

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
به نظرت خواهربهترنبودداداشمم حسودی داره

داداش نمیاد هیچوقت تو زندگیت حسودی کنه به جهازت به خونت به شوهرت به خیلی چیزای دیگت

فقط اینو بهت بگم روزی هزار بار خداروشکر کن که برادر داری خاهر نداری من همش میگم خدایا به دخترم برادر بده خواهر نده که مثل من اینهمه ناراحتی بکشه از دستشون 

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
2738
خودم تک فرزند بودم خیلی باهاش موافق نیستم اما خب شرایط هم اگر نداشته باشه آدم همون یکی هم بسه

خب آره ماوضعمون جوری نبودکه دوتابشیم واقعازیادبوددوتا

خب آره ماوضعمون جوری نبودکه دوتابشیم واقعازیادبوددوتا

واقعا باید اول به شرایط و‌پول نگاه کرد بعد بچه آورد 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
اگه شما و پدرش  پیر شدید،سالخورده و کهولت سنی، به تنهایی میتونه بهتون رسیدگی کنه؟ یا باید خوا ...

خب این که ازمن کوچیک تره

واقعا باید اول به شرایط و‌پول نگاه کرد بعد بچه آورد 

همین دیگه من میگم منم نبایدزودمیووردن بایدیکم دیرترمیووردن که وضعیتشون بهتربشه منم جوری نبودکه منم بیارن ولی خب اون موقع فکراشون پوسیده بود

اصلا و ابدا. من خودم یه داداش دارم اما آرزو می کنم خواهرم داشتم مامانم رو که میبینم الان چقدر با خوا ...

شمابچه آخریدحداقلش میگم من آخری بودم بهتربودمیگم کاش ازمن بزرگ تربودنه کوچیک تر

عزیزم من درکت می کنم خیلی سخته ولی شاید ته دل مادرت چیز دیگه باشه. چون پسرها لوس هستند و دخترها صبر ...

البته من به خاطره همینم همیشه مادروپدرم که دورمیشدن من میزدمش چون دوست نداشتم باشه ازهمون بچگی الانم جامون عوض شده اون منومیزنه دیگه