2733
2734
عنوان

رفتارای نامزدم ازارم میده!!!

423 بازدید | 44 پست

روهرچی حساسیت نشون میده خونمون جایی یه شهردگ بود خانوادم توغریبی ودوری نمیتونستن طاقت بیارن برگشتیم شهرخودمون....منو داداشم اومدم دنبال خونه ک تمیزش کنیم خانوادم خونه روبیارن نامزدم عصبی شد گف شدی برده اوناهرچی بگن میگی چشم هرکاری باشه میکنی بدم میاد نمیتونی تصمیم بگیری براخودت این همه راهو باداداش ۱۷سالت اومدی شمابزرگترندارین فردام خانوادت توزندگی منم دخالت میکنن شایدمن بخام ترکیه زندگی کنم باهات خانوادت نمیزارن بیای دیشبم گف بروبخاب حق نداری چت کنی فقدمیخابی خسته ی اذیت شدی امروز همش دنبال کارخونه بودی خابم نبردقهر کرد گف من براخودت میگم خستع ی اذیت شدی ازبس توگوشیم هستی چشات اذیت شدن خلاصه نخابیدم قهرکرد دوسشدارم خیلی امانمیدونم چطور توجیه ش کنم فکرش غلطع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قشنگ میفهممت من با دوست پسرم این مشکل رو دارم جدیدا هم رو به روی خونه مون خونه گرفته ذله م کرده روان ...

چرا انقدحساسن خب تامجردم مجبورم ب سازشون برقصم دست من نیست

2738

خوب چاره چیه؟ 

وقتی حضور مادر پدرت اونجاضروریه یکی باید باشه که اینور خونه رو اماده وسایل کنه‌ 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
ممکنه ازدوس داشتن زیادی باشع؟

اره از دوست داشتن زیاده 

من خیلییی گیر بش میدم چون دوسش دارم 

ولی خب میدونم طرز فکرم غلطه و دوست دارم این افکارو از خودم دور کنم ولی نمیدونم چجوری 

هم خودم اذیت میشم هم اون

خوب چاره چیه؟  وقتی حضور مادر پدرت اونجاضروریه یکی باید باشه که اینور خونه رو اماده وسایل کنه‌ ...

همون نمیفهمه میگه بدم میاد زنم برده شون باشه همش قهرمیکنع باهام

ازخانوادمم روانی شدم خونع براشون گرفتم شیک اپارتمانی میگن خفه س ویلایی میخایم

با پول خودت؟رو نده به نظرم به کسی که ازت سو استفاده بخواد بکنه تو داری لطف میکنی بهشون ن چیز دیگه ای

تو نیم دیگر من نیستی،تمامِ منی..❤
2706