2737
2734

آخه کی اینقدر بزرگ شدم من ...

السلام علیک یا بقیه الله فی ارضه السلام علیک یا حجه الله فی ارضه السلام علیک یا خلیفه الرحمن و یا شریک القران و یا امام الانس و الجان

من دارم۲۲میشم بچه ام دارم ولی هنوز. فک میکنم دارم خاب میبینم درضمن مبارکباشه

من کوردم💪🤞دختری  از الامتو                                  ازاد شدم  خوشحالم ننه ایشالا ازادی قسمت همه😄        بالاخره از تعلیقی در اومدم 😄ب لطف ی شخص مغز بیمار تعلیق شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از ۱۸ تا ۲۲ اینجوریه کلا تو نفهمی میگذره یعنی نمیفهمی هی هرسال میاد ومیره مخصوصا اگه مجرد باشی این نفهمی عمیق تره🤣😂 تولدت مبارک😍

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               

من یه روز یادمه به خودم گفتم وای من کی ۱۹ ساله شدم.

الان ۳۷ سالمه  اصلا باورم نمیشه به این سرعت گذشت

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2738

منم ی ماه پیش تولدم بود.. ۲۲ سالم تموم شد..‌ حس بدیه.. نمیخام بزرگ شم دیگه 😅

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
من یه روز یادمه به خودم گفتم وای من کی ۱۹ ساله شدم. الان ۳۷ سالمه  اصلا باورم نمیشه به این سرع ...

سن ۳۰ سالگی چجور سنیه؟ ادم احساس پیری میکنه؟ خیلی عاقل شده؟ انرژیش چطوره 

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!                              
سن ۳۰ سالگی چجور سنیه؟ ادم احساس پیری میکنه؟ خیلی عاقل شده؟ انرژیش چطوره  

نه اتفاقا عالیه.هم حس پختگی داری هم حس جوانی.انرژی هم عالی

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

من کلا یادمه از وقتی کنکور دادم از ۱۸ به بعد مثل برق و باد گذشت 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿