2737
2734
عنوان

سلام والدینی که بچه هاتون...

103 بازدید | 5 پست

اگه خدای نکرده بچه هاتون یا خواهر و برادرتون یا اطرافیانتون کسی هست که ترنس باشه یعنی روحیات دخترونه تو جسم مرد یا بالعکس هست درکش کنید .

از خودت نرونینش به این فکر کنید دست خودش نبوده و این یه احساس خدادادیه 

و حتی شرع هم تاییدش کرده 

ترنس ها دوست ندارن اینطوری باشن ولی کاری که شده ، مگه اونا انسان نیستن؟؟مگه حق زندگی ندارن؟؟

با تمام وجود اونارو درک می کنم چون خودمم...

به هر حال والدین و اطرافیان باید بپذیرن واقعیت رو اگه تحت فشار قرار بدیشون اونا هیچ چاره ای جز مرگ ندارن 

به ترنس ها حق زنگی بدید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله کاملا درسته همسایه ما بود یه جوری صحبت می‌کردن من ناراحت میشدم ب مادرشوهرم گفتم اینا ک تقصیر ندارن باز خداروشکر علمی هست ک بعدا بتونن خود واقعیشون و پیدا کنن 

فقط یه سوال از همون نوزادی مشخص میشه ترنس بودن؟؟؟ 

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
2728
بله کاملا درسته همسایه ما بود یه جوری صحبت می‌کردن من ناراحت میشدم ب مادرشوهرم گفتم اینا ک تقصیر ندا ...

من خودم ترنس هستم 

از بدو تولد ترنس هستن و حتی تو دوره ی جنینی 

ولی کم کم با راه افتادن و زبون باز کردن مشخص میشه 

دکتر و روانشناس و متخصص و پزشکی قانونی باید ترنس بودن و رو تایید کنن 

من خودم ترنس هستم  از بدو تولد ترنس هستن و حتی تو دوره ی جنینی  ولی کم کم با راه افتادن ...

چون یکی از همسایه هامون بود بقیه نمیدونستن وقتی جنسیتش دیگه معلوم شد و عمل کرد همه تعجب کردن گفتن نسرین یهو شد نیما مثلا منم گفتم اینا از بچگی اینطوری بودن ک همسایه امون گفت نه من از قدیم اینجا بودم بچه هارو می‌بردم حموم عوضشون میکردم اگه بود متوجه میشدم منم گفتم آخه در این صورت عمل میکنن اگه مثلا از اول دختر بود ک اجازه نمیدن جنسیت و خودش عوض کنه بخاطر همون این سوال تو ذهنم بود 

ممنون عزیزم جواب دادی 

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖