2733
2739
عنوان

بنظرتون یواشکی پول برداشتن از

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یواشکی هم اشتباهه وچون‌خودن میگی همونقدر داره بهت میده یعنی ب بیشترش راضی نیست حرامه.باهاش صحبت کن بگو بیشتر لازم دادی

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا
نظر ما رو میخوای یا شرعیش رو؟؟

شرعیش گناهه؟

مردوظیفشه خرج زن رو بده.خالا اگه یه مردی دلش نمیاد از پولاش خرج زنش کنه باید بگیم چون راضی نیست پس نباید برداشت؟

بعدشم نمیخاد برداره خرج زن هنسایشون کنه .خرج خودش میخاد کنه.پس تامین خرج زن با کیه

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2731

اگه اونقدی باشه که جلب توجه نکنه بردار هر چی هست تو هم باید پس انداز کنی

اما اگه میدونی میفهمه ادامه نده و بزارش تحت فشار که بهت ماهانه بده 

چون بفهمه که برداشتی احتمالش زیاده بهت تهمت بزنه بیشترررر برداشتی یه همون دزدی😐

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

به نظر من بهش بگو من از این به بعد هرچقدر پول لازم داشته باشم از جیبت ور میدارم

اگه ناراحتی دادگاه برم اونوقت خودش تعیین می کنه هرماه چقدر بهم باید نفقه بدی

چون اگه درامد داره و بهت نمیده در اصل داره بهت ظلم می کنه

و باید حقتو بگیری ولی یواشکی برداشتن بعدا واست دردسر نشه

شرعیش گناهه؟ مردوظیفشه خرج زن رو بده.خالا اگه یه مردی دلش نمیاد از پولاش خرج زنش کنه باید بگیم چون ...

من که هنوز چیزی نگفتم😅از نظر شرعی(دیگه به من ربطی نداره اگه شرع اینو میگه😁)اینکه بدون اجازه مرد پول برداری اشکال داره،اگر مرد هزینه های زندگی رو تامین نکنه زن میتونه به اندازه همون از پول شوهرش برداره،مثلا نه که برداره ذخیره کنه برداره خرج هزینه زندگیش کنه

خب از اون طرفم میگه اگه زنی درامد داشته باشه همش مال خودشه و باز هم مرد باید هزینه هاشو پرداخت کنه

شرعیش اینه

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2740
ابدااااااااا  بردار پس انداز کن برا خودت  معلومه برا آینده شما بی خیال تشریف دارن

بیخیال 🤔پولای خوذمم میخواست از چنگم دراره 

میگه زن نباید پول داشته باشه پرو میشه 

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏
حکم شرعیشو نمیدونم ولی کار اشتباهیه.با خودش صحبت کن و باهم به تفاهم برسین فقط به حق اون بچه کاری ندا ...

بنظرتون از ماهی بیست چقدر ش حق منه؟ 

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏
ب اندازه نفقت میتونی برداری گناهم نیس

بنظرتون از ماهی بیست چقدر ش حق منه 

کار درستی نیست.خب تو هم سریع ازش بچه دار شو حق و حقوق بچتو بگیر ازش

بچه کلی دردسر داره

به نظر من بهش بگو من از این به بعد هرچقدر پول لازم داشته باشم از جیبت ور میدارم اگه ناراحتی دادگاه ...

من که هنوز چیزی نگفتم😅از نظر شرعی(دیگه به من ربطی نداره اگه شرع اینو میگه😁)اینکه بدون اجازه مرد پو ...