2733
2734
عنوان

بچها؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 225 بازدید | 38 پست
شما خودت متاهلی و ادامه دادی؟ راضی هستی؟

من اخر سال دوم دانشگام بودم که ازدواج کردم . البته بگم عقدم طولانی نبود که به این مراحل برسه که کی پول بده . ولی ازدواج کردم همسرم شهریه میداد دیگه دوسال اخرو . اون اولا میگفتم ادامه میدم فوق هم میخونم ولی وارد زندگی که شدم اولویتام عوض شد بعد لیسانس تصمیم گرفتم مامان بشم

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا لعنت به نداری ولی تحصیلتو ول نکن بعدا سخت پشیمون میشی

اره بخدا 

پول دانشگاه ما حقوق ی ماه مونه 

۳ تومن فقط پول دانشگاه هردفعم هی زیادترمیشه...

نه واقعا از هرکی مشورت میگیرم میگه برو فکرنکنم ول کنم

2731
اوخودو.سرزندگی سخت نبود ادامه تحصل؟

سخت که نه .ولی بستگی به روحیه ادم هم داره مثلا من میدیدم روزایی که کامل کلاس دارم عصر خسته میام خونه شوهرم هم شب خسته تر میاد دوتا جنازه میفتیم کنار هم 😐😁😁 من از این حالت روباتیک و فقط بیایم خونه بخوریم بخوابیم خوشم نیومد . واسه همین بیخیال ادامه درس شدم چون بعد از لیسانس دیگه هدف درس خوندن کاره منم روحیه شاغل شدن در خودم نمیدیدم . ولی لیسانسو گرفتم چون زحمت کشیده بودم برا دانشگاه رفتن

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
😶اخه ما ۴ ۵ سال دوست بودیم یسالم هس نامزدیم خ طولانی میشه دوسال دگم ورم ینی؟

اره یکم طولانی میشه با بابات اینا صحبت کن اگه مشکلی ندارن هزینه تحصیلتو تقبل کنن ولی حواستم باشه به نامزدت یه موقع خدایی نخواسته آدم خسیس و زرنگی نباشه برای چیزای دیگه هم بگه وظیفه ی خونوادته هزینتو بدن

2738