2737
2734
عنوان

مشکل از کیه؟من یا...

81 بازدید | 6 پست

سلام دوستان من مدتیه با خانواده شوهر زندگی میکنم شوهرم تعادل داره و هم طرف من و هم طرف مادرشه خانواده خیلی خوبن اصلا اهل کنایه و بدرفتاری نیستن من اگر کار نکنم صبح تا شب اگر بگن چرا کار نمیکنی اصلا نمیگن یعنی از اولش خودم به کار نزدم فقط ظرف می‌شورم. ولی نمیدونم چرا چون نیما به مامانش خیلی علاقه داره خانواده  اش هم میدونند من خیلی حساس شدم بعضی وقتا از مادر شوهرم بدم میاد حسودیم میشه دوست دارم یه مدت از همه دور بشم نیما خیلی بهم محبت می‌کنه یه جورایی می خواد دوتامون نگه داره به منم احترام میزارم به مامانش جلو ماشین تا خودم تعارف نکنم نمیشینه اگر بدونه سرسنگینی تعارفش میکنم یا دیر تعارفش میکنم خودش جلو نمیشینه نمیدونم چکار کنم؟دوست ندارم شوهرم انقد مامانش احترام بزارم و دوستش داشته باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وقتی که این قدر معرفت داره که به هردوتون احترام میذاره قدرشو بدون شوهر منم اینجوریه

همیشه بزرگترا میگن پسری که احترام مامان باباشا نداشته باشه مطمئن باش احترام زنشم نگه نمیداره

مادرش هست بااااااید احترام بزاره و خیلی دوسش داشته باشه 

تو نمیتونی از این مورد منعش کنی 

تو‌ جایگاه خاص خودت داری

مادرش هم جایگاه خاص خودش 

بهتره توی جایگاه خودت بمونی سعی کنی همسر خیلی خوبی باشی براش 

مکه سعی کنی وقتی ایشون داره تلاش می‌کنه هر دو طرف راضی باشه ، شما کار خارج قواعد انجام بدی 

تازه شما هم میگی مادر همسرتون هم خوب هستن 

پس حرفی نمیمونه

کاربری جدیدا به من تعلق گرفته