2733
2734
عنوان

قشنگ پیچوندمنو ولی چرااااا میشه بگید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2453 بازدید | 161 پست

من یکیو میشنایم شرایط شمارو داره و 10 ساله با طرف باهمن پسره مجرده دختره متاهل ولی من گسررو میشنایم و با اینکه همش به دخترا میگه طلاق بگیر بیا پیش من اما به من میگه من اینو نمیگیرم نهایت صیقه کنم باهاش و براش یه خونه کرایه کنم ببرمش اونجا و من قید خانوادمو برای این نمیزنم. میگه اگه طلاق بگیری من مخفیانه اینو میخام چون میدونه خانوادش نمیزارن بره اینو بگیره که متاهل بوده

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدای من داری با خودت و زندگیت چیکار میکنی؟

یه لحظه فکر کن 

اگه بقول خودت شرط باشه و شوهرت بفهمه چی میشه؟ به عاقبت کارت فکر کردی؟  

فقط 32 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدم لطفا برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید اگه فرستادید بگید براتون آیت الکرسی میخونم

یه سوال میپرسم جان عزیزت جواب بده 

اگه شوهرت یه همچین حرفایی در مورد دوست دخترش بزنه و تو متوجه بشی چیکار میکنی؟ بگه منتظرم دخترم بزرگ شه از آب و گل در بیاد بعد مادرش رو طلاق بدم بیام باهات ازدواج کنم چیکار میکنی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدم لطفا برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید اگه فرستادید بگید براتون آیت الکرسی میخونم
2731
خدای من داری با خودت و زندگیت چیکار میکنی؟ یه لحظه فکر کن  اگه بقول خودت شرط باشه و شوهرت بفه ...

اره فکر کردم 

نمیدونم چندسالته ولی سالها میگذره از حرفای نگفته من

بعضی وقتا عقده میشه حالمو خیلی بدمیکنه و فقط گریه میکنم

اره فکر کردم  نمیدونم چندسالته ولی سالها میگذره از حرفای نگفته من بعضی وقتا عقده میشه حالمو خ ...

این گریه ها هزاربار شرف داره به بی آبرویی به اینکه روزی برسه حتی پدر مادرت دوست نداشته باشن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
شاید باورت نشه ناراحت میشم  ولی درکش میکنم

اصلا درکش نمیکنی 

چون الان برا خودت اتفاق افتاده و دوست داری اون درک کنه بخاطر همینه میگی درک میکنم 

هیچوقت درک نمیکنی نابود میشی از بین میری نمیمیری ولی هزاربار بدتر از مرده ها میشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
می خواست ببینه چقدر ساده ای که متوجه شد سنی ازت گذشته دیگه مادری تو  بچه نیستی که گول بخوری

من خیلی آدم سختیم. خودشم خوب میدونه بجز اون باهیچ پسری نبودم بااینکه جلو چشمای خودش صدتا پسر دنبالم بودن

میشناسه 

2706