2737
2734

دوسالشههه 

هنوز چشماش کامل باز نشده میگه امممممم 

تا وقتی ک دوباره خواب بره 

از ۶صب که پاشده یه دور کیک یزدی با شیر دادم 

جیگرم سیخ زدم چند تیکه خورد 

بعد اونم همش دنبالم امممم کنان اومد دوتا شیرین عسل همزمان نوش جان کرد😕اونا پایین نرفته یه یخمکم داد پایین تازه هنوز سر صبه🤕ماشالله اشتهاش از منم بیشتره .الانم در حال تدارک نهارم میترسم هر لحظه بگه اممم😁😐

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

غذاشم کامل میخوره همه چی دوست داره فقط نگران اینم کجاش میرن ؟😢

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
2728

عزیزم خدا حفظش کنه تو سن هستش که تحرک زیاد داره گرسنه میشن تند تند.کاش دختر منم میخورد بزور باید یه چی بهش بدم

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰
2738

وقتی اشتها داره چیزای مفید بده بهش خب. یخمک و‌شیرین عسل اخه؟ به فکر دندوناشم باش.

برو شکر کن اینجا اکثرا بی اشتهان😄

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2706