2737
2739

یه کار پیدا کردم  ۷ تا ۷ 

ولی همسرم نمیزاره 

با اینک تمام نیروها خانومن بازم به من اعتماد نداره 

تصورش از سرکار رفتن زن منفیه

فکر میکنه اگر برم سرکار ممکنه  عوض بشم 

فراموشش کنم و.

میگ مستقل بشی ممکنه  به راه خطا بری

منو یادت بره 

خودمم از دلخوشیم نمیخام برم ک

بخاطر حال روحیمه ک این تصمیم گرفتم 

چطور راضیش کنم 

خیلی باهاش صحبت کردم در جریان حال منم هست 

اما زیر بار نمیره 😠

😿😿😿😿😿

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه

۷ تا ۷؟؟؟ 

زیاد نیست؟ 😐

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بگو ینی تو ب من اعتماد نداری

من ک اینقد عاشقتم و... خرش کن خلاصه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
۷ تا ۷؟؟؟  زیاد نیست؟ 😐

نمیدونم اینم دوستم معرفی کرد گفت کارش راحته 

۷ تا ۵ اشتباه تایپ کردم 

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه
2738
نمیدونم اینم دوستم معرفی کرد گفت کارش راحته  ۷ تا ۵ اشتباه تایپ کردم

همونم زیاده کار خونه و آشپزی و پخت و پز هم داری دیگه هیچ انرژی ای واست نمیمونه واقعا وقت استراحت و به خودت رسیدن که دیگه باید خداحافظی کنی باهاشون. اینجوری دو روزه پیر میشی والا

یه کار پاره وقت پیدا کن که هم انرژیتو نگیره هم بتونی به بقیه ی کارا و خودتم برسی استراحت هم داشته باشی🌺🌺🌺

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

زیاده بازم

کار خیلی انرژی میگیره

اینم احتمالا از این کارای چیپه که طرف فقط کار میکشه و پول نمیخواد بده

من خودمم باشم خودم چنین جایی کار نمیکنم

۷ صبح تا ۷ شببببب 

چقد حقوقشه 

منم بودم نمیذاشتم

لااقل هرچیو می ترکونین گوگلو نترکونین من باهاش خاطره دارم💔 گوگل یار غارم بود پاره تنم بود.. هرچی نمیدونستم درجا زارت تو گوگل سرچ می کردم.. با من این کارو نکنید من جوونم آسیب میبینم میام شلوارتون و میکشم پایینا:(

خیلیییه. نهایت یک کاری برو6ساعت با‌شه

جون نمیمونه برات ک

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706