2737
2739
عنوان

ویار من

461 بازدید | 15 پست

سلام. من ۱۱ هفته و ۳ روزمه. حس بویاییم به شدت زیاد شده. بوی پیاز میده همه چیز حتی عرق خودم با اینکه زود به زود میرم حمام. حتی شامپو... گوشت و مرغ و ماهی و تخم مرغ نمیتونم اصلا بخورم. سیب و پرتغال و انجیر و هلو و خیار و گوجه و گرمک و هندونه هم نمیتونم بخورم. ماست و کشک و دوغم نمیتونم بخورم. فقط شیر و خامه میتونم بخورم. عدسی و اش رشته بدون پیاز داغ و نعنا میتونم بخورم با سرکه فراوان. چیپس سرکه ای میتونم بخورم و بستنی   بین میوه ها هم الو و البالو و گیلاس و زرد آلو فقط میتونم بخورم.به نظرتون نینیم چیه؟؟؟

خدا هزار مرتبه شکر به خاطر هدیه قشنگت  

آخه از روی اینا نمیشه گفت عزیزم برا هرکس متفاوته ویار بارداری 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخه از روی اینا نمیشه گفت عزیزم برا هرکس متفاوته ویار بارداری 

خب بعضیا میفهمن. جالبه فقط سه بار گلاب به روتون بالا اوردم

قرص تیروئید میخوری؟

من این قرصه رو میخورم بدنم بوی خاصی میگرفت.البته زمانی که بالای حد نرمال بود.

الان نمیگیره دیگه.

و هر کیم میخوره اطرافم این قرص رو من از بوی بدنش میفهمم.

بویاییم رسیده به اندازه سگ😂

اش میپختم .فاصله زیاد بود و اصلا هیشکی نفهمید.(کلا خانواده ام بویایی قوی دارن ولی بازم نفهمیدن)من فهمیدم شوهرم اینا رو فرستادم ظرفم دادم گفتم برید مسجد اش پختن.

اونا فک میکردن خل شدم.

رفتن و با کلی اش اومدن😍

منم اون زمان عاشق اش بودم

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
به نظرم دختره  هرچند به این چیزا نیست ان شاءالله سالم و صالح باشه بعدم هرچی دوست دارین🌹

مرسی از کجا گفتی دختره؟؟

2738

چه دقیق هم همه چی رو نوشتی.

فکر نکنم به اینا ربط داشته باشه

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
خب بعضیا میفهمن. جالبه فقط سه بار گلاب به روتون بالا اوردم

نه کاری به فهمیدن و نفهمیدن کسی نیست کلا من خیلی زیاد دیدم دو نفر با علایم مشابه جنسیت متفاوت حامله بودن یا کسایی که تو بارداری هاشون علائم متفاوت داشتن اما جنسیت یکی بوده برا این میگم ربطی نداره به ویار عزیزم 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
قرص تیروئید میخوری؟ من این قرصه رو میخورم بدنم بوی خاصی میگرفت.البته زمانی که بالای حد نرمال بود. ...

بچتون چیه؟؟ نه نمیخورم ولی گفت لب مرزه باید دوباره ازمایش بدم

بوی پیاز میگن پسره اگه بدت بیاد - ویارت شبیه ب پسراس

واااا من دختره از بوی پیاز و سیر متنفرم و حتی پیاز داغ 🤭

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
برا من همه چیز بو شنبلیله میداد عاشق آش رشته بودم و انار پسر بود

هر که منا میبینه میگه تو که چیزیت نیست ولی واقعا آزار دهنده حس بویایی قوی

مرسی از کجا گفتی دختره؟؟

اخه من بارداری اولم بر عکس این چیزایی بودم که کفتی به حز پیاز که از بوی پیاز خام بدم‌میومد ولی سرخ کردشو دوست دارم عاشق دوغ بودم حتی پنح‌صبح از حالت تهوع بیدار میشدم فقط دلم‌میخواست دوغ بخورم بچم پسر بود 

ولی بازداری دومم از گوشت متنفر بود چیزای ترش دوست داشتم بچم دختر بود 

بازم اینا قطعی نیست جدیش نگیر

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
2706