2737
2739

خیلیم خوبه.من هزارم دیدم.

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو رو خدا؟؟ شادیمو تبدیل کرد ب غم جلو ۸۵۰تو ازمایش نوشتهh چرا؟

نمیدونم.ولی نگران نباش تا زمانی ک بری دکتر خودت

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜
2740
تو رو خدا؟؟ شادیمو تبدیل کرد ب غم جلو ۸۵۰تو ازمایش نوشتهh چرا؟

نبابان.ران نباش دکترت گیج میزنه من خارج از رحمی داشتم دوماهمم بود ۱۰۰ بود حالا براتو تقریبا ی ماهس 

دیشب با خدا دعوایم شد ... باهم قهر کردیم فکر کردم دیگر مرا دوست ندارد رفتم گوشه ای نشستم چند قطره اشک ریختم وخوابم برد صبح که بیدار شدم مادرم گفت . نمیدانی از دیشب تا صبح چه بارانی می امد...

سلام دوستان کسی هست که دوهفته بعداز اقدام ب بارداری معده درد دل درد کمردرد و پادرد گرفته باشه و باردار باشه...من ۵ روز مونده ب موعدم دیروز ییبی زدم ی هاله کمرنگ افتاد ک تو نورکم معلومه کسی تجربش دار بهم بگه لطفا امونمو بریده معده درد تاحالام سابقش نداشتم

ن بابا من هزار و خورده ای هم دیدم کجاش زیاده

ن میگه ک کمه فک کنم چیزی ک کمه خارج از رحمه اونیکه زیاده توی رحمه

دیشب با خدا دعوایم شد ... باهم قهر کردیم فکر کردم دیگر مرا دوست ندارد رفتم گوشه ای نشستم چند قطره اشک ریختم وخوابم برد صبح که بیدار شدم مادرم گفت . نمیدانی از دیشب تا صبح چه بارانی می امد...