2737
2734
عنوان

طبقه بالامون امشب عروس اومد

915 بازدید | 35 پست

خیلی ناراحت شدم 

کلی سوت و کور 

خیلی🥺پدر عروس ۳ هفته پیش بخاطر کرونا فوت کرد

عروسیشون ۱ روز بعد فوت پدرش تاریخش بود 

نی نی یار جان🙁🙏ایندفعه با سیمکارت پدرشوهر خواهرم 😐😐😐کاربری ساختم...دیگه کل فامیل رو قبضه کردم رحم کن نترکون...منم قول میدم دختر خوبی باشم 😍🤭

اخیییییی😔💔

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️

چون جهازو چیده بودن فامیلا اورده بودنشون سر زندگیشون😔

نی نی یار جان🙁🙏ایندفعه با سیمکارت پدرشوهر خواهرم 😐😐😐کاربری ساختم...دیگه کل فامیل رو قبضه کردم رحم کن نترکون...منم قول میدم دختر خوبی باشم 😍🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چون جهازو چیده بودن فامیلا اورده بودنشون سر زندگیشون😔

لعنت به. کرونا،،،لعنت به باعث و بانیش

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
2740

اخی😔😔

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
اوه چجوری دلش اومد تو اون شرایط عروسی بگیره

عروسی نگرفت فقط لباس روشن تنشون کردن اومدن خونشون بی صدا 

و با گریه😔

بعد یه عده هنوز به گشت و گذارشون میپردازن...

اره بخدا،،،ولی خب قبولم دارین مردم دیگه افسرده شدن،،دلشون 

پوسیده،،،واقعا اعصاب ملت خیلی خراب شده از طرفی فشار اقتصادی،،از طرفی روح و روانی ک کرونا ساخته