2737
2734
سلام..از خوندن نظرات بعضی دوستان واقعا به حال خودمون و جنسیتمون تاسف خوردم که چرا فرهنگ ما و بعضی خا ...

موافقم عزیزم.خواهر منم متولد ۶۹هست و از سن پایین خواستگار داشت ولی دنبال یه زندگی عاشقانه بود و ملاکش فقط ازدواج کردن نبود

الانم تازه نامزد کرده با کسی که کاملا علاقه منده بهش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط ازدواج نمیکنن بچه هم دارن

یه دختر 13 ساله تو شهره ما نامزد کرده نامزدش 27 سالشه 

طرفم پولداااااااااااااار هنو یه هفته نشده نامزد کردن انقد طلا خریده برا طرف ک فک کنم نتونه همشو باهم بندازه 

مطمعنم فقط بخاطره پول قبول کرده😑💔

شب غم تو نیز بگذرد اما این میان دلی ز دست میرود🙂✋🏻🖤
2731

امیدوارم همه جوونا خصوصا کسایی ک دوست دارن مرذوج بشن شرایطش جور بشه و یه شخص عالی براشون بیاد 

چنتا دوست دارم ک هنوز مجرد هستن و خیلی غصه میخورن 

درس خونده و زیبا و خانواده دار 

ولی جور نمیشه 

بلاخره از یک سنی آدم دلش مونس و همدم بجز مادر پدر و خواهر برادر میخواد 

اکثرا طبق شرایط خودشون نظر میدن 

خیلیا تو خونه پدری اذیت میشن آرامش ندارن پول ندارن بخاطر خانواده سراغ دخترشون نمیره و هزاران مشکل 

خیلیا روستا هستن یا شهر کوچیک 

ازدواج ک نکنن هزار جور حرف براشون در میارن 

ماها جاشون نیستیم بفهمیم ک سخته 

دعا کنیم همه جوونامون چ پسر چ دختر عاقبت بخیر و خوشبخت بشن.

شرایط مالی و کاری همه چی بهم ریخته ازدواج سخت شده سکه گرونه ملت میترسن 

جهیزیه گرونه 

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2740
 بله واقعیت همینه منتها برای بعضی ها پذیرش سخته ک ازدواج نکردن چقدر بده 

والا این حرفا بعید نیست از کسایی ک تو همچین جامعه ای بزرگ شدن ک فگ میکنن ازدواج کردن هدف زندگیه و اگ ازدواج نکنی بدبختیو ارزش نداری:/

همین.
سلام..از خوندن نظرات بعضی دوستان واقعا به حال خودمون و جنسیتمون تاسف خوردم که چرا فرهنگ ما و بعضی خا ...

این جامعه خیلیییییییییی به ادمهایی مث شما نیاز داره❤️🙏🏻

موفقتر و خوشحالتر بشی جانا❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
این جامعه خیلیییییییییی به ادمهایی مث شما نیاز داره❤️🙏🏻 موفقتر و خوشحالتر بشی جانا❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤ ...

مرسی عزیزم..همین که معنیه حرفامو حتی یه عده کمی درک کنن یه دنیا ارزش داره🥰🥰🥰

من سینگلم هنوووو😂🙂

این روانیُ خودت ساختی پس به چی زُل میزنی ":)             باید فراموشت کنم ، چندیست تمرین می کنم من می توانم می شود ، آرام تلقین می کنم با عکس های دیگری تا صبح صحبت می کنم با آن، اتاق خویش را بیهوده تزئین می کنم سخت است اما می شود در نقش یک عاقل روَم،ن شب دعایت می کنم  ن صبح نفرین می کنم حالم ن اصلا خوب نیست ، تا بعد بهتر می شوم فکری برای این دل ِ تنهای غمگین می کنم:)
2706