2733
2734
عنوان

واقعا نی نی یار گفته؟

353 بازدید | 55 پست

که نباید بریم‌تو تاپیک اقایون؟😐خب اگ ی بنده خدا تاپیک نیاز داشته باشه یا سوال داشته باشه و جواب بدیم‌

چ جرمی مرتکب میشیم 

والا عربستانم دیگ این قانونارو نداره :/

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️

نه فقط نباید تگ کنیم تو جنجالیا 

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

یه بار پرسیدم خودشون موندن چی جواب بدن صد بار تک کردم آخر گفتم فقط درخواست دوستی قبول نکن تاپیک تعلیقی یادت هست بخون 

کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربراقا پس از قبل اطلاع دادم آقام پس نیابید بگید مریض جنسی اگه بودم اطلاع نمی دادم تا کل حرف هاتون رو بزنید هرکی تاپیک ام خواست بیاد بیاد هرکی نخواست نیاد هرکی فکر می‌کنه تاپیک ام مشکل داره نی نی یار رو خبر کنه چون از خودم مطمعن ام شما خبر کنید بعد ببینید هیچی نمیشه چون طبق قوانین رفتار میکنم قوانین خود ساخته خود رو به نی نی سایت نسبت ندین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کدوم نی نی یار گفته ؟ 😐😕من چرا ندیدم ؟ 

« سرت تو باسن خودت باشه دوست گرامی نه تو باسن مردم  ⁦ಥ_ಥ⁩عاقد تهکوک و چانبک هستم 😎🤝💙"تامبویم 🙂".              خواهر عزیز ، برادر گرامی ، دوست عزیز ، خانم محترم ، انسان محترم لطفا اگر با نظر من مخالف هستید اگر از طرز گفتار و رفتار من خوشت نمیاد منو ریپ نزن نه اعصاب من خراب میشه نه شما با تچکر 🤝💙
2731

نه عزیزم

گفتن خوش و بش نکنین

وگرنه بحث و صحبت آزاده

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2738
نه عزیزم گفتن خوش و بش نکنین وگرنه بحث و صحبت آزاده

این ک هیچی من و یه اقا صحبت میکردیم اومده گفته دوستی یا مرد ممنوعه😫😐

تهمتم میزنن

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️

الان من نباشم کدوم زنی براتون وقت مشاوره می‌گذاره؟

کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربراقا پس از قبل اطلاع دادم آقام پس نیابید بگید مریض جنسی اگه بودم اطلاع نمی دادم تا کل حرف هاتون رو بزنید هرکی تاپیک ام خواست بیاد بیاد هرکی نخواست نیاد هرکی فکر می‌کنه تاپیک ام مشکل داره نی نی یار رو خبر کنه چون از خودم مطمعن ام شما خبر کنید بعد ببینید هیچی نمیشه چون طبق قوانین رفتار میکنم قوانین خود ساخته خود رو به نی نی سایت نسبت ندین
این ک هیچی من و یه اقا صحبت میکردیم اومده گفته دوستی یا مرد ممنوعه😫😐 تهمتم میزنن

شما دوست که نیستین

برات مهم نباشه به همه تهمت میزنن 

مجازیه دیگه ......

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
واقعاشما ها تو این سایت چی میخاید  اه اه

من حداقل یه کاری میکنم بقیه اکثرا برا سرگرمی میان 

2706