2733
2734

تاپیک ایشونه 

برای تحلیل میخواد ن چیز دیگه ایی 🌸

@wwwروح    

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️

با اجازه استارتر

خانوما خیلی به دعاهاتون نیاز دارم خیلی🙏🏻💚😔

میگن 40 نفر از ته دلشون دعا کنن دعا هاشون میگیره پس واس من بیچاره هم دعا کنید اگه میشه نفری یدونه ایت الکرسی برام بخونید به نیت کارگشاهیم 😔🙏🏻

خیلی نیازم به دعا خیلی😔💔

منو خواهر خودتون بدونید و برام دعا کنید 😔🙏🏻💔

خدایا بخاطر تمام داد ها و نداده هات شکرت  خدایا دخترمو صحیح و سالم بزار بغلم و به‌امید اون روز ک دخترم بغلم باشه بیام بیوگرافی مو بخونم و بگم‌خدایا شکرت ک دخترمو صحیح و سالم گذاشتی بغلم 🤲🩷  تاریخ امروز 2\5\1402 تاریخ تولد دخترم 13\8\1402 خدا جونم‌خودت مواظب دخترکم‌ باش🤲🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کو

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
2728

کدوم چهره ؟

شاید به نظر برسه پادشاه،پادشاهی کند ،اما دراصل این ملکه است که هیئت مدیره رو اداره میکنه 😎          من میتوانم غرش سکوت یک زن را بشنوم (توماس سانکارا )      فمینسم مربوط به قوی تر کردن زنان نمیباشد زنان از قبل قدرتمند بوده اند این درباره تغییر برداشت جهانی درباره قدرت میباشد
2738
با اجازه استارتر خانوما خیلی به دعاهاتون نیاز دارم خیلی🙏🏻💚😔 میگن 40 نفر از ته دلشون دعا کنن دع ...

میخونم برات ابجی

چله زیارت عاشورا هم میگن خیلی زود حاجت میگیری

💗𝑶𝒏𝒍𝒚 𝒈𝒐𝒅💗
2706