2737
2739
عنوان

بالا آوردن نوزاد

109 بازدید | 7 پست

سلام خانوما نوزادم 22روزشه شیر بالا میاره(هم شیر مادر میخوره هم شیر خشک) یعنی رفلاکس داره؟ برای خوب شدنش چیکار کنم؟ 

نی نی قشنگم خیلی دوست دارم فندقم ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما آروغش رو بگیر .. ممکنه تند میخوره هوا وارد معده ش میشه و تا گریه کرد بهش شیر نده سر ساعت بده زیاد خوردنم میتونه علتش باشه .. اگه وزنش خوبه فعلا فقط شیر خودت رو بدش ببین بازم همینطوره شاید دوتا شیر باهم نمیسازن 

2728

اره  دخترمنم اینجور بود دکتر گفت رفلاکسه براش دارو نوشت من بهش ندادم خیلی اذیت میشد قرص بود بلید خوردش میگردم میدادم بهش بعد شیر اروغشو بگیر یکم رختخوابشو شیب بدی کمتر میاره بالا

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!

عزیزم شاید زیاد بهش شیر میدی اخه منم این تجریه رو داشتم جفتشم میدادم دیگه معده ی بچم داشت منفجر میشد هی نق میزد و نمیخوابید منم فکر میکردم گرسنشه هی شیر میدادم یهو دیدم اندازه ی یه لیوان خیلی بزرگ بالا اورد و راحت شد به یه دیقه نکشید تخت خوابید.خلاصه حواست به میزان شیری که میدی باشه

عزیزم شاید زیاد بهش شیر میدی اخه منم این تجریه رو داشتم جفتشم میدادم دیگه معده ی بچم داشت منفجر میشد ...

دقیقا امروز همینطور شد خیلی ترسیدم

نی نی قشنگم خیلی دوست دارم فندقم ❤️
2738