2737
2734

دوس دارم لذت ببرم از زندگی شاد باشم اگه ب هیچ وجه حالم خوب نمیشه انگار تو باتلاق گیر کردم کمکم میکنید 

مننن

من حدود ۴.۵ سال افسردگی شدید داشتم هزارتا مشاورم رفتم ولی اخرش بدون قرصو دارو برطرف شد😍

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب اگه حوصله کاری نداشته باشی چی حوصله خودمم ندارم

الان دقیقا همین وضع رو دارم چون میدونم تلاش برای این وضعیت بی فایدست حوصلم نمیاد شاید شما هم این شرایطو داری. سعی میکنم شرایط جدیدی به وجود بیارم
مورد من اینجوریه که انتخاب رشته اشتباه کردم شاید از اول لیسانس بگیرم

مرد خوب، مرد مرده هست.
میشه بگی چطوری 

خب سخت بود واقعا قضیه ساده ای نبود

من شبو روز کارم گریه بود و خود زنی هم میکردم(من از یه دختر پر انرژی شدم یه ادم افسرده) و غرق شده بودم توش همه اش توی ذهنم اشوب بود استرساس شدید و من حتی جامعه گزیز شدم یعنی نمیتونستم توی جمع هم باشم حالم بد میشد

مشاورایی که من رفتمم بدرد عن نمیخوردن خداییش

قدم اول خوب شدنت اینکه ببینی چی میخای واقعا که باید پیدا کنی چی دوسداری( من همیشه میگفتم نههه من هیچی دوسن ندارم) واقعا هم هرچقدر فک میکردم هیچی دوس نداشتم

یه بار همینجوری پاشدم یه کیک درست کردم و کیکه خیلی خوب در اومد و من خیلییی خوشحال شدم ، بعد دیدم چقد این کار منو خوشحال میکنه ، چقد من حتی از انجام دادنش لذت میبرم 

پس شروعش کردم و واسه خودم یه خوشحالی کوچیک خلق کردم بعدش چاق شدم به فکر باشگاه افتادم ولی من اجتماع گریز بودم پس نمیتونستم برم باشگاه من حتی بهش فک میکردمم از استرس کل بدنم میلرزید گذشتتت تا یه روز خیلی خسته شدم برگشتم به خودم گفتم خبببب که چییی؟

تا کی میخای بشینی خونه؟ 

تا کی میخای بترسی از همه چی؟

مثلا بری توی اجتماع چیکارت میکنن میخان بخورنت؟

دیگه هرجوری بود رفتم باشگاه و میتونم بهت بگم که توی اجتماع بودن خیلی مهمه، پیدا کن چی دوسداری اونا رو انجام بده و هر کلاسی رو دوسداری حضوری برو ،و وقتی میتونی خودتو جمع کنی که بخای و به این برسی خب که چی من چقد دیگه باید اینجوری بمونم و به این برسی که خودت مهمی روح و جسمت مهمه

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
2738
خب سخت بود واقعا قضیه ساده ای نبود من شبو روز کارم گریه بود و خود زنی هم میکردم(من از یه دختر پر ان ...

من استرس ندارم از جمع مشکلم اینه حوصله هیچی ندارم لذت نمی‌برم از چیزی هیچی شادم نمیکنه اگه بکنه ب ظاهره اما از درون بازم همون آدمم مث کرده متحرک شدم 

من استرس ندارم از جمع مشکلم اینه حوصله هیچی ندارم لذت نمی‌برم از چیزی هیچی شادم نمیکنه اگه بکنه ب ظا ...

جوابت توی متن بود که نوشتم 

باید بیشتر بری توی اجتماع از هیچی لذت میبرمم اشتباس تو بخاطر افسردگی خودتو گم کردی و نمیدونی از چی لذت میبری

من افسردگی شدید داشتم یکی از دوستام یک روانشناس خیلی خوب بهم معرفی کرد دکتر خشایار نعماوی زاده یه مدت ازش مشاوره گرفتم و خوبه خوب شدم خودمم فکر نمیکردم روزی این افسردگیم از بین بره. شماره روانشناس رو واست میذارم ازش وقت بگیر ۰۹۳۵۱۳۰۵۵۹۰ 

حضوری عزیزم یا غیر حضوری ؟ هزینش چقدره

حضوری داره اما من چون مشغلم زیاد بود تلفنی مشاوره میگرفتم. هزینش و دقیقا یادم نمیاد چون واسه پارسال پیارسال بود . شمارشو گذاشتم واست یه قیمت دقیق ازش بگیر