2733
2734

نه عزیزم 

از موعدت گذشته ؟؟؟

خدایا چرا امیدوارمون میکنی بعدش ازمون میگیریش...حتما یه حکمتی هس که ما مادر بشیم...وابسته اون نی نی بشیم...بعدش ازمون بگیره ش....خدایا راضی ام به رضای خودت...خدایا 

وقتی از موعدت گذشت ، بله درسته

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره ۲ روز

خب دیگه مثبته 

منم دو روز گذشته بود ازمایش بتا دادم ۴۱۲ بود 

عدد بتا چند بود واست؟؟؟

خدایا چرا امیدوارمون میکنی بعدش ازمون میگیریش...حتما یه حکمتی هس که ما مادر بشیم...وابسته اون نی نی بشیم...بعدش ازمون بگیره ش....خدایا راضی ام به رضای خودت...خدایا 
2740
دوسی جونم شما بارداری خدا هواتو داره،خواهش میکنم برا بچه دارشدنه منم دعا کن که خیلی خستم

اانشالله ک خدا بهت یه نی نی سالم بده خوشگلم خدا بزرگه ناامید نشو من تو اوج ناامیدی باردار شدم

https://chat.whatsapp.com/Cu3oCZtP926GMwWowmDkLx

لینک گروه مامان های اسفند و بهمنه

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!